September 2014

dazed and confused.

15. september 2014 at 21:00 | ellie. |  ellie.
chooj.
hele, momentálně jsem mrtvá po pilates (já hloupá jsem se napsala i na příští týden.. může mi někdo vysvětlit proč?) plus mám ještě před sebou kupu učení, zejména francouzštinu a matematiku.. jenže ne, řekla jsem si, že blogu budu věrná - a vzhledem k tomu, že moje první čtyři známky jsou čtyři jedničky, snad si můžu dát taky na chvilku pohov od práce a věnovat se.. vaší zábavě. no ne?

musím se kouknout do minulýho článku, co všechno že jsem vám to minule sdělila..
..trapas.

jo připravy na party, jo?
byl to extra pohodovej páteční večer, ten pátek, co jsem tu naposledy psala. měla jsem jen jednoho panáka a tři loky vína. nějakej opilej kluk chytil M., moji milou party buddy, za ruku. alex mi pletl dred (a pekelně těžko se to druhej den rozčesávalo). asi se do mě zamiloval alexův kámoš (PROČ MĚ SAKRA CHTĚJÍ VŠICHNI ALEXOVI KAMARÁDI, jen ne ti pěkní a jen ne on). večerka ve tři ráno. lepší než půlnoc, winwin.
tento pátek ale večerka nebude, protože RODIČE BUDOU V PRAZE a prostě se NEMŮŽU DOČKAT, až třeba navštívím ten novej klub ve vedlejším maloměstě, jak jsem slíbila T. (mimochodem jako super vztahy máme.. "super". tak moc mi chybí. jako kámoš třeba, já nevím, asi ho nemiluji, whatever. chybí mi víc a víc. prostě budu muset zakročit.. nenechám nikoho, aby si takhle hrál s mými city).

jako jo, nevadilo by mi se s ním vykousnout, že jo.

počkat, to jsem vůbec neměla v plánu napsat..
..to jsou prostě jen ty moje pitomý elliecentrický představy, díky kterým nebudu nikdy šťastná..
..chceš mě? jsem pro tebe moc dobrá, neotravuj. nechceš mě? bože, chci se s tebou vykousnout, chtěj mě, CHTĚJ MĚ!
kolotoč kapánek, nezdá se vám?
psala jsem o tom báseň, hehe, jsem měla nějakou tvořivou náladu.
úryveček, chcete?

A já se vzpírám, já se nedám
Pohltit touhou jít ti vstříc,
Dolízt jak štěně, jak to já dělám.
Teda jak.. dělala jsem, už nechci víc.

pocity v kostce.
ellie.

čau.

5. september 2014 at 20:29 | ellie. |  ellie.
takže mě napadlo, že pátek odpoledne by mohl být dobrej čas na to, abych zhodnotila svůj 'první týden letošního školního roku'. septima b. zvykám si.
za těchto pět dní jsem stihla vydělat slušný peníze na prodávání učebnic druhákům, a přitom zas tolik neutratit na nových pro sebe. inspirujte se.
ne, kecám.. věřím, že jste taky dobří obchodníci. nebo to není na každé střední, tento systém? vlastně ani nevím.

zkusím to tu nějak shrnout.. ono jako pět dní není zrovna nejmíň, teda aspoň co se týče.. obecného shrnutí.

v pondělí jsem byla už v deset doma. byla jsem doma dřív, než se můj bratr probudil.. jako dobrý, no. flákání, seriály, bože.. první školní den za mnou. vlastně ale nic zvlášť nepociťuji. ani se vstáváním jsem neměla nijak extra problém. chtělo by toZVRAT. nastal v momentě, kdy jsem večer vyšla na dvorek (v teplákách mimochodem, kill me pls) a seděl tam kromě mého bratra a jeho kamaráda I MŮJ NEUVĚŘITELNĚ SEXY (skoro)SOUSED. jo, ten luke, o kterým jsem v minulým článku psala, že má asi holku. seděl u nás na dvorku a kouřil. moje srdce bilo v tom momentě tak zběsile, že jsem sotva mohla dýchat. trošku šok, musíte uznat. on je můj vysněnej badboy, fakticky. jestli je tu v tomhle zapadákově někdo, kdo se může svým zevnějškem srovnávat s alexem, tak to bude právě tento skvost.
srábek ellie. mimochodem sebrala veškerý svoje sebevědomí, a když odcházel, poprosila ho, aby jí ukázal svý nový tetování. a on se usmál. a jo, to tetování bylo boží. a ne, netuším, jak jsem se odhodlala zeptat se ho na to. vymluvila jsem se na fakt (pravdivej, mimochodem), že mi bratr říkal, že je to tetování pěkný. tak že jsem jakože zvědavá.

úterý jsem zasvětila řešením seminářů, teda spíš VYKONÁVÁNÍM PRÁCE ŘEDITELSTVA NAŠÍ ŠKOLY, které mělo CELÝ PRÁZDNINY na to, aby dohlédlo na to, aby se mi nekryly dva semináře (tato věta zní fakt komicky.. čeština je občas joke). holt jak asi správně předpokládáte, NEPOVEDLO se jim to - rovná se - já jsem musela odpískat francouzštinu navíc.. možná jsem ale i ráda. tři hodiny týdně budou stačit, hehe. jenom dva semináře (místo původních tří i s francouzštinou navíc) jsou možná i lepší, možná to tak mělo být. úterý matematika, ve čtvrtek společenské vědy (psychologie, sociologie, politologie), to znamená úterý a čtvrtek do čtyř.. zbytek týdne do dvou. docela ucházející rozvrh, prý stejně v pátek budeme končívat už kolem půl druhé.


středa první tělocvik (to vás všechny zajímá, žejo) a odpoledne domlouvání bubnů s učitelkou, díky které mi ujel autobus. což mě štvalo. ne dlouho.. teď - věří tady někdo na osud, protože SAKRA, ujely my dva autobusy beztak jenom proto, abych.. nastoupila do busu se sousedem. nebo taky ne. nebo to byla jenom náhoda. nebo taky ne. no není třeba řešit. smíšené pocity. nadšení převládá ovšem, hehe. naše první "čau". a usmál se!!1! a já jsem myslela, že se roztaju a budou mě zeškrabávat z podlahy. nakonec ne.
samozřejmě královna všech srabíků (teda ještě ne korunovaná, ale pracuje se na tom), ellie., I KDYŽ MÁ S NÍM SPOLEČNOU CESTU, nevyužila toho a nezačala přátelskou konverzaci.
hádám, že to jeho hluboký "čau" mi bude muset stačit.
stačí, hehe.. nádech, výdech.
ahoj.

čtvrtek. první seminář z psychologie, nákupy prvních učebnic (prej už je všichni maj, wut), ze všech zamilovaných párů musím při průchodu tichým romantickým místem u schodů narazit na T. a jeho zlatokopku + vysloužit si ušklíbnutí od T., protože nevím, kdy se za dveře táhne, a kdy se do nich tlačí. "kvůli tobě tam začnou lepit nálepky," usmívá se. probodávám pohledem podlahu, protože na víc nemám koule. do pár sekund jsem pryč. on býval zamilovanej do mě, a já možná i do něho. kdysi. on je uvnitř super kluk. proto mě to tak DRÁSÁ, když ho vidím šťastnýho s jinou.. teda jako.. oni spolu nechodí. "nechodí"? netuším, co je to zas za aférku. dívaj se na sebe, ještě je snad ani nikdo neviděl držet se za ruce..
..nevím jestli chci, aby se někdy drželi za ruce. nebo ať se drží, žejo. ať se klidně drží za ruce, DRŽTE SE ZA RUCE, vždyť to není nic špatnýho, PROČ SE PROSTĚ VŠICHNI NA ŠKOLE NEDRŽÍME ZA RUCE a nejsme jedna velká rodina, vždyť na držení se za ruce není nic špatnýho.. ona mu stejně nedá.
nechci, aby se drželi za ruce.
ona je zlatokopka, lepivá jako žvýkačka, a on je sladkej debil se skrýtým super klukem uvnitř. jako kindervajíčko. nepatří k sobě.

pátek. venčím psa zrovna v momentě, kdy se luke vyklání z okna a zapaluje si (palec hore perifernímu vidění). trapas alert, trapáček ellie.. nedívej se mu do oken, nedívej se mu do oken. normální lidi se cizím normálním lidem NEDÍVAJÍ DO OKEN. nedívám se do oken, dívám se na hříště. hraje se nohejbal a někdo tam vedle grilujeČAU.
buch buch. buch buch.
ok, povolení podívat se mu do oken.. nejroztomilejší úsměv. nejvíc sexy badboy na světě, možná. možná určitě. top 10 bezpodmínečně. čumí na mě a říká mi to svoje "čau".
"ahoj," usmívám se. country vyhlížející vínová košile a tmavě modrý kraťase s vysokým pasem z topshopu. díkybohu že mě nenapadlo zase jít v teplákách. fakticky.
pozdravil mě první.. tancovala bych po pokoji pokaždé, když si na to vzpomenu.. kdybych teda nemusela psát článek a připravovat se na party. pátečeek.
jinak škola fajn. jen naše fyzikářka je pořádna pinda. stane se.

ellie.