June 2014

then act like you mean it.

26. june 2014 at 20:46 | ellie. |  ellie.
čauky.
velká omluva všem oddaným, co tu pořád čekají na článek. omlouvám se. a ještě něco - jste boží.
taakže, jak se odvíjí ta moje telenovela..? no, em.. zkusím si povzpomínat co víte, a co ne.. nestalo se toho za tu dobu, co jsem tu nebyla, zrovna moc, ale taky se toho nestalo zrovna málo.
tak nějak obecněji - uzavíraly se známky (šest jedniček a osm dvojek, jako mohlo být líp, ale zas na druhou stranu.. nestěžuji si, hehe), o víkendu brigáda - a když jsem měla zrovna volno, tak různý akce, venky s různýma lidma, bicí (už jsem měla čtyři lekce!).. prostě docela nabitej program..
..hele pokusím se vám to vynahradit. ale nic neslibuju. o prázdninách sice nebude škola (you don't say), ale pořád tu budou akce a brigáda, takže ještě jednou.. nic neslibuju.

pokud sem nebudu psát zrovna každej den (hehe, jo, ok, teď dost přeháním), tak mě prosím nesnězte.. je mi to líto, fakt. a hlavně je mi líto, že jsem tu nebyla, když měl můj blog první narozeniny.. tyjo, rok.
od konce mého prvního pořádného blogu jsem se stěhovala z jedné trapné stránky na druhou - a jsem ráda, že zrovna tady a s váma mi to vydrželo.. už rok. díky všem, za všechno.
plánuju zase obnovit nějakou challenge z minulýho roku, abych se trošku vypsala. chybělo mi to, za ten měsíc. a tři dny. já vím, já vím.. ale na mou obhajbu.. snažila jsem se psát povídečku. takovou krátkou, jen jsem chtěla dostat svoje pocity na papír (ok, do wordu, nebrat mě za slovo). pak vám to někdy sem dám přečíst, až zjistím, jestli tady pořád ještě někdo okouní. mohl by..
..ne?

teď k telenovelce.. no.. alex je přijatej na vejšku, jestli vás to zajímá..
..to, jak maturoval, jak čekání o velkých přestávkách u bufetu ztratilo své kouzlo, jak spolužačka odešla z jeho kapely.. nějak jsme se prostě.. oddělili. vzdálili.
mám pocit, že jsem si ho předtím strašně idealizovala.. nebo už fakt není tak pěknej, jak býval. nevím. neřeším. stejně.. stejně by to nemělo moc budoucnost. s tím jeho sukničkařením. asi bylo naivní si myslet, že my dva jsme si souzení.
ale zas na druhou stranu, naivita je sladká.
občas jsem raději naivní.
lajkl mi fotku na facebooku.
no smála jsem se jako debil ještě hodinu potom, nepopírám.

s T. je to teď takový děsně děsně složitý. ani to nedokážu popsat.. strašně se změnil, ale tak to už se tak trochu dalo vyčíst z minulého článku. je to teď pan důležitý, kluk, kterej nedokáže říct větu, aniž by se zmínil o tom, jak je bohatej, boží nebo jak chodí do posilky. mám ho ráda, ale prostě mi chybí ten buclatej andílek, kterej by pro mě udělal první poslední.. když já nevím..
..na tuto verzi se zas líp kouká.
v úterý jsme byli já, T., moje (nejlepší?) kamarádka R., její přítel O., fešák (pamatujete?) a fešákův docela fajn kámoš v brně. v čajce..
..jako NECHCI PŮSOBIT NĚJAK DIVNĚ, ALE.. ale T. vypadá strašně sexy, když kouří vodárku.
prostě jo, asi působím divně.
just saying.
fakt netuším, jak to teď mezi náma je, ničí mě to. v brně byl na mě nasranej, že jsem prej na něj zlá (aha, úplně), ale pak mi O. říkal, že T. má prostě jen rád, když se o něj někdo stará a omlouvá se mu.. že ve skutečnosti se mnou žádnej problém nemá. tak jsme nakonec jeli vlakem domů, nějakou náhodou jsme seděli já a T. vedle sebe a poslouchali jsme z jeho mobilu něco otřesně pomalýho a nezáživnýho, u čeho se ale na druhou stranu docela dobře usínalo. opírala jsem se o okýnko, místo abych se mu opírala o rameno. VŽDYKCY jsem se mu opírávala o rameno. TAK MOC se snažím, aby si uvědomil, že se mu nebudu navždy omlouvat za něco, co jsem vlastně ani neudělala, a že prostě NEBUDU navždy dolízat, jenže nakonec..? nakonec skončím se smutným pohledem a sliby, že už na něj budu jenom nejhodnější..
..nenávidím se za to.
úterý večer, sedíme na longboardu na parkovišti a čekáme, než pro mě přijede mamka. a já furt netuším. nemám tušení.
hele, podle toho, co tu píšu, by se dalo usoudit, že mě nenávidí, co? že za ním pořád dolízám jako štěňátko, ale že jemu je to ve skutečnosti jedno, co? no..
když jsme byli myslím v pondělí na autobusáku, stěžovala jsem se mu na tu malou nymfomanku od bývalýho, jak o mě prohlašuje, že spím s půlkou města (jep, o tom tu ještě bude..). no a T.? "ach jo, proč jsem v té špatné půlce."
a teď mi vysvětlete toto.
KDYŽ MĚ TAK STRAŠNĚ NENÁVIDÍ, tak proč zas toto. a PROČ SAKRA, mi říká, že čeká na kámošku, která prý "je pěkná, ale ne moc, rozhodně ne tak, jako ty, ellie".
safra.

k tomu, jaká jsem malá děvka. no psala jsem tu o tom už, stručně. jenže. ono je to horší a horší.
hele dokážete mi poradit, nebo se z toho už můžu rovnou zbláznit?
ok, vypadám jak vypadám. možná, že nejsem šeredná nula, ale zase za nějakou miss world se taky zrovna nepovažuju.
R. a ještě jedna moje dobrá kámoška mi NEZÁVISLE NA SOBĚ, když jsem se s nimi bavila o mém 'děvka problému', řekly, že kdyby mě neznaly, taky by si taky myslely, že jsem nějaká namyšlená pipina.
aha.
tak sakra co furt dělám špatně.
to, že mám za kamarády kluky, a hned to ze mě dělá děvku, bych ještě pochopila - prostě to šíří nějaká.. žárlivá slečna (mimochodem, normální holky nemají kluky za kamarády?), ale že prostě jen od pohledu mě lidi soudí, že jsem namyšlená.. to mi zkrátka hlava nebere. vám snad ano?!
prej se loď nepotopí, dokud se voda nedostane dovnitř.
popřejte mi hodně štěstí. prej se nehodlám měnit.

zítra vysvědčení. svůj dáreček jsem si už vybrala asi před měsícem.. iphone 4s. jo, pětka je určitě stomilionkrát lepší, říkejte si, co chcete - já ho miluju. za nějakých osm je to docela pohodička. pro mě je to teda daleko schůdnější, než za téměř dvakrát tolik 'tenší, delší a ze zadu hliníkovej'. sorry, not sorry.
ze začátku jsem se nemohla dočkat, až si na něj nakoupím nějaký trapný kryty a budu s něma machrovat, ale jak se znám.. sebe a svou (ne)šikovnost.. radši zůstanu u toho svýho silikonovýho nerozbitnýho.. hehe.

plánuju dělat nějakej challenge.
teda jako PRÁVĚ TEĎ jsem se rozhodla.
ať tu jsem častěji.
třeba nějakej z minulýho roku, ať můžete porovnat, jak moc jsem se změnila (HODNĚ).
čaute.

pac a pusu,
ellie.