close your eyes and picture the perfect world.

9. march 2014 at 16:41 | ellie. |  ellie.
čauko.
zase to tu flákám, co?
je to teď trošku složitější - moc učení, málo času.. většina z vás by to snad mohla pochopit.
ale jo, já vím, že si zasloužíte menší update k mojí telenovele.. so here we go.

s alexem spolu nejsme.. a nevím, jestli má cenu říkat "zatím", protože v tom stejně nevidím moc budoucnost. nesnězte mě za to hned, prosím..
..ok, myslím, že se mu líbím. myslím, že má zájem.. jsem si tím vlastně docela jistá. jenže mám strach. obrovskej strach.
abych to uvedla na pravou míru - nejsem zrovna žárlivej typ holky. když s někým jsem, nepronásleduji každý jeho krok, abych se ujistila, že mě nepodvádí. nepálím pohledem každou holku, kterou onen dotyčný pozdraví. jenže možná to je tím, že mí bývalí kluci byli víceméně (a teď mě nemějte za nějakou bezcitnou bitch, když to povím) 'jistota'. prostě jsem si byla jistá, že jsem pro ně vším, že by mě nikdy neopustili, že by mě nepodvedli..
..no u alexe je to diskutabilní, heh. asi si pamatujete, jak jsem minule psala, že jsem koutkem oka zahlédla, s kolika holkama si on píše.. a to jsem ještě neviděla všechno.
plus mi moc nepomáhá fakt, že přítel od mé nejlepší kamarádky na akcích nepije, aby ji nepodvedl.. a to kdybyste se na ně podívali, tak oni vypadají jako ten nejroztomilejší nejzamilovanější pár. takže jo, i takoví lidi jsou schopni se ve své slabé chvilce nechat svést. a alex je v tomhle typu.. sebeovládání.. ještě tak stošestkrát slabší než onen zmiňovaný přítel mé nejlepší kamarádky. takže. strach je na místě.
nechávám tomu tak nějak volný průběh. vím, že se mezi námi něco stane, že určitě jednou půjdeme ven, že se nechám políbit. věřím tomu. ať už to bude večer, když mě bude doprovázet na autobus domů po fajnovým proflákaným odpoledni, nebo něco málo po půlnoci, když budeme opojení nocí a povzbuzení alkoholem. jednou. a možná potom, když se bude pokoušet o víc, ho odmítnu a uteču, třeba i v slzách, a pak toho možná budu doma litovat. on si za mě najde náhradu, nějakou jeho poblouzněnou fanynku, a mně se bude srdce lámat na milion kousíčků pokaždé, když je uvidím spolu. budu si to vyčítat. možná. jednou.
každopádně.. jak říkám. nechám tomu volný průběh. co jiného mi zbývá. tímto to samozřejmě nevzdávám. i když bych ráda. bohužel, nemám na to koule.

další postava z mé telenovely, T..
je to mezi náma takový divný.
od doby, co jsem naposledy psala, jsme byli jednou venku. jako přátele, samozřejmě. ale stejně je tam cítit taková jemná elektřina.. achich. a znám důvod.
vím, proč mě tak přitahuje, i když bych měla být na plný úvazek posedlá alexem. je to směšné, patetické, ale je to prostě taková.. ženská vlastnost. nebo snad ne? copak to tak mám jenom já?
chci ho, protože se bojím, že on už nechce mě. chci ho, protože mi už nepíše tolik, jako mi psával, protože já toužím po jeho pozornosti. T. je někdo, komu na mě skutečně záleží, a jo, přiznávám se, nejsem zvyklá něco takového cítit. ten pocit, že mi někdo naslouchá, že někoho zajímám. že existuje někdo, kdo mě má rád přesně takovou, jaká jsem.
jo a nevím, jestli jsem to už zmínila.. ale k narozeninám mu dlužím pusu. jako polibek, něco, na co asi jen tak nezapomenem. sním o tom momentu, hledám správnej timing, pomaličku nenápadně si mě motá konem prstu, chlapec. nejdřív jsem si toho vůbec nevšímala, myslela jsem, jak je všechno zase v pohodě, že jsme kamarádi. že se přes mě přenesl. pohodička. konečně všechno ve starých kolejích.. hahaha.. no.
nevím, co si to namlouvám.. topím se v jeho očích, a když ho vidím o přestávce na školní chodbě, musím se usmát. nemyslím si, že jsem paranoidní, když věřím tomu, že to má celé naplánované. je to zatraceně chytrý děcko.
nenenenene, takto ne, to není správný, stejně bych.. stejně bych s ním nikdy oficiálně nechodila. nedokázala bych to. my dva.. k sobě nepatříme. prostě ne. tu pusu má slíbenou, to už nevrátím.. slabá chvilka?
jednu pusu. a konec. KONEC. slyšíš, ellie.? k-o-n-e-c.

trošku odlehčíme.
moje známky za druhý pololetí nevypadají špatně.
zatím samý jedničky, dvojky.. až na jednu čtverku z chemie.. ale to bylo celý nefér!
heh, jak mi to nejde, tak je to nefér. celá ellie..
ale vážně jako.
nechci se nechat přezkoušet, protože máme novou pizdu učitelku, kterou nejde nenenávidět. václavka jedna blbá napuchlá..
..už jsem v klidu, hehe, nebojte. stop řečí o škole.

pojďme se trošku pobavit o kultuře. nějaký dobrý filmy, co byste mi doporučili?
viděla jsem zlodějku knih, a teď se mi ta bichle válí na nočním stolku.. prostě jsem musela. musela jsem si ji koupit, i když si nejsem zrovna jistá, jestli budu mít čas na to, abych si ji přečetla.
pak taky čtu hodně klasiky, kvůli škole.. neřekla jsem stop řečí o škole? jo vlastně, promiň.
z hudby teď nějak moc poslouchám lanu del rey.. hehe, nepoznávám se, vážně už. ale má prostě úžasný písničky, to se nedá popřít. a možná je to taky tím - nevím, jestli jsem to tu už zmiňovala, ale kdyžtak si to přečtete znovu - že summertime sadness hrálo v em.. místím.. klubu.. nebudu zmiňovat název, abyste mě náhodou nelokalizovali, hehe. prostě to tam hráli, když jsem na konci letních prázdnin byla s jedněma kamarádkama - no spíš známýma - venku clubbing. poprvé a od té doby zatím naposledy.. jsem pořád věrná koncertům a flákačkám po hospodách.. teď nevím, jestli jsem normální, ale já se takových klubových akcí bojím.. že tam budu za trapačku, protože.. nevím, moc se necítím na takových akcích ve své kůži. ale tak o prázdninách budu beztak zase někam vytáhnutá, a beztak mě vytáhne zrovna T., třeba mi to pak už nepřijde.. aanyway. zpátky k tématu.. prostě to byl fajnovej večer, fajnová noc, fajnový ráno, a já si s tím tuto písničku dost spojuji.. a lanin hlas, hlavně. dává to nějakej smysl, to co tu povídám? doufám.

včera jsem viděla dokument o coco chanel. vlastně dva devadesátiminutový díly. místo toho, abych se učila. bájo.
ale když už bylo to mdž a ona je taková inspirativní žena.. (i když tu skutečnost, že to spolu tak souvisí, jsem si uvědomila až dneska, hehe.)

držte mi palce rozhodovat se správně. potřebuji to.
držte mi palce chytit pro mě a pro R. lístky na autogramiádu tima burtona. POTŘEBUJI TAM.
a mějte se krásně. bojujte za to, co si doopravdy přejete. nevěřte těm, kteří říkají, že to nedokážete.. protože já nevidím důvod, proč byste to nemohli dokázat.
už budu psávat častěji. snad.
ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Liss | 9. march 2014 at 17:24 | React

Dobrý nápad dát tomu volnej průběh! (y)
Ale jenom si tak říkám.. Nějak málo odstaců, ne? (na tebe :D)

2 Andy | Web | 10. march 2014 at 15:17 | React

S tím Alexem mě to mrzí, ale tak uvidíš, jak to bude, asi to nemá smysl řešit hele..

Jestli to má T. nějak vymyšlené, tak má hodně dobrou strategii teda :D U mě je to taky tak, že když vidím, že toho kluka mám jistého, ztrácím zájem a jakmile on ten zájem přestává projevovat, tak můj zájem stoupá, chápeš, že? :D

Jinak, co se liara týče, tak to prostě nemá smysl :D On má stejnak v hlavě jen florbal..Ale celkem sranda byla nedávno na maturáku. Jsem se seznámila s jeho starším (bohužel né tak hezkým) bráchou. On je hrozně fajn, ale nějak jsem mu začla vyprávět, že se nestěhuju k nim domů, k liarovi do pokoje :DD No a druhý den si mě jeho brácha přidal na fb, víš co :D

3 Bitch | Email | Web | 11. march 2014 at 12:58 | React

Nevieš si predstaviť ako by som ti chcela sakra napísať nejaký suprový komentár ale po vetách 'vím, že se mezi námi něco stane, že určitě jednou půjdeme ven, že se nechám políbit. věřím tomu. ať už to bude večer, když mě bude doprovázet na autobus domů po fajnovým proflákaným odpoledni, nebo něco málo po půlnoci, když budeme opojení nocí a povzbuzení alkoholem. jednou. a možná potom, když se bude pokoušet o víc, ho odmítnu a uteču, třeba i v slzách, a pak toho možná budu doma litovat. on si za mě najde náhradu, nějakou jeho poblouzněnou fanynku, a mně se bude srdce lámat na milion kousíčků pokaždé, když je uvidím spolu. budu si to vyčítat. "

som zastavila zmýšlanie a začala som niečo hladať. A mám to. Prečítaj si to.

http://www.wattpad.com/41338206-shy

Je to iba fanfikcia,ale aj tak.  Iba nechcem aby si potom plakala nad šancou ktorú si premrhala. Takže...držím palce. Vlastne,nikdy som neprestala. :)

4 Olja:) | Web | 12. march 2014 at 21:28 | React

To s tím podváděním .. naprosto tě chápu. Jsem teď taky v takové zvláštní situaci s klukem,který takhle pod vlivem alkoholu podvedl svojí holku se kterou byl rok a půl (pomiňme to,že se mnou :DD) a pak to dokonce udělal i opačně pod stejným vlivem. Kluci jsou v tomhle hrozný svině. ale nejenom kluci .. znám sama sebe,co jsem chopná udělat. Proč nemůže být svět normální a bez podvádění? chjo .. myslím že jestli je alex takovej jakýho ho popisuješ určitě je oblíbenej u spousty holek a v tomhle by jsi si asi nikdy nebyla úplně jistá. Což chápu,že se toho bojíš. Ale zase .. T.? Nedělej to když víš že k sobě nepatříte :P:D

5 Bitch | Email | Web | 14. march 2014 at 20:06 | React

Vlastne,ten príbeh bude pokračovať zatiaľ tam je ale iba prológ so. Iba som chcela aby si si to prečítala O:)
Píše to moja kamarátka. Aspoň myslím že je moja kamarátka O.O :D

a tá aktivita je fajn,nemôžeš sedieť stále za pc a čumieť do obrazovky. Život je občas fajn,treba si ho užiť :P

6 Andy | Web | 14. march 2014 at 20:52 | React

Ty s blogem skončit nesmíš, nikdy :D
Je to smutný, jak se podívám na datum a zjišťuji, že jsem minimálně 14 dní nenapsala a i tak se za tu dobu nic nestalo..:D

Víš, s liarem je to prostě složitý. Baví mě na něj čumět ve škole na chodbě, baví mě na něj čumět, když ho náhodou vidím v parku, ale..To je prostě všechno. On je určitě hrozně fajn, ale žije jen florbalem. Vždyť já ani nevím, že by někam chodil s kámošema, jen jezdí na zápasy..Jeho brácha je fajn, ale je na VŠ a už ho nikdy neuvidím :D Zas to neber tak, že bych s ním chtěla něco mít nebo tak něco :D

7 Bitch | Email | Web | 15. march 2014 at 12:43 | React

určite áno,pokiaľ budeš chcieť teda. :D A jo,odkážem ^^

8 Bitch | Email | Web | 15. march 2014 at 13:20 | React

mám rovnaký problém,hrozne rada by som čítala ale nechce sa mi a počítač sa mi zdá byť zaujímavejší. Asi preto že píšem článok ale aj tak :( :D

9 Andy | Web | 16. march 2014 at 11:46 | React

Tyjo, to s tou kapelou zní zajímavě! Uvidíš, třeba to budou super prázdniny, ber to tak, že co se má stát, to se stane :) Hádám, že teda tvůj brácha je asi starší než ty, right? :D

Já jsem včera byla na maturáku, kde jsem nikoho neznala. V jednu chvíli ke mě přišel jeden kluk, jestli jdu tancovat. Hezký nebyl, ale tak což :D Vtipné bylo, že mi oznámil, že po sobě přece celý večer koukáme. Kámo, já jsem si ho za celý večer ani nevšimla, natož, abych po něm koukala :D

10 the lizz. | Web | 16. march 2014 at 17:40 | React

ty jsi taková telenovela! ( v dobrým ) . strašně mě baví číst tvý vztahy s klukama, a trošec ti závidím, protože ten cca rok co jsem zadaná, prostě nemůžu balit další a tak, a přitom je všude tolik hezkejch lidí! :-D jen si to užívej, jojo

ale prosimtě, proč prostě nepříjdeš k alexovi, nedáš mu pusu a neodeješ? on by nechápal, ty bys vypadala jako frajerka a asi by sis všechno ujasnila .-D
a s tím T... heled, nezahrávej si s ním, fakt mu dost ublížíš když ho budeš chtít jen proto aby tě chtěl:D

11 Andy | Web | 18. march 2014 at 17:07 | React

S věkem je to vždycky zvláštní. Třeba liarovi je 18, prostě on je nějak o rok starší než já, ale tím, že je ve čtvrťáku tak mi prostě přijde strašně dospělejší a tak :D Ale už mě nějak moc nebere..Asi proto, že já neberu jeho :D

No ten kluk na tom maturáku byl fakt zvláštní. Kdyby aspoň byl hezký..Jako, možná jsem dost vybíravá, ale věř mi, že prostě na něm nebylo nic hezkého :D

12 tahalaumpra | Web | 19. march 2014 at 9:29 | React

Tak ty v tom máš ale neporiadok (myslím v pocitoch a tak), pár krát sa mi stalo, že som si nebola istá, či to chcem aj ja, bála som sa budúcnosti, nechcela som pokaziť kamarátstvo, nevedela som, čo urobím, keď to skúsi, ale povedala som si, že sa nebudem strachovať a nechám tomu voľný priebeh a tak to aj bolo najlepšie.. trvalo to síce až polrok kým som si ujasnila, čo vlastne chcem, či to podstúpim, či som na 100% rozhodnutá, že mu verím a podobne, ale myslím, že to stále za to! Takže držím palce ako vravíš, všetko sa vyjasní a bude dobre (tiež nenávidím tieto optimistické reči, ale niekto vraví, ževraj to pomáha, snáď to pomôže aspoň tebe;)

13 Bitch | Email | Web | 21. march 2014 at 18:46 | React

Girl,chýbajú mi tvoje články.

14 Andy | Web | 7. april 2014 at 18:43 | React

Ellie? Žiješ? :D

15 Petra | 7. april 2014 at 18:50 | React

Ellie, napiš prosím další články, strašně mi chybí :-(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.