March 2014

close your eyes and picture the perfect world.

9. march 2014 at 16:41 | ellie. |  ellie.
čauko.
zase to tu flákám, co?
je to teď trošku složitější - moc učení, málo času.. většina z vás by to snad mohla pochopit.
ale jo, já vím, že si zasloužíte menší update k mojí telenovele.. so here we go.

s alexem spolu nejsme.. a nevím, jestli má cenu říkat "zatím", protože v tom stejně nevidím moc budoucnost. nesnězte mě za to hned, prosím..
..ok, myslím, že se mu líbím. myslím, že má zájem.. jsem si tím vlastně docela jistá. jenže mám strach. obrovskej strach.
abych to uvedla na pravou míru - nejsem zrovna žárlivej typ holky. když s někým jsem, nepronásleduji každý jeho krok, abych se ujistila, že mě nepodvádí. nepálím pohledem každou holku, kterou onen dotyčný pozdraví. jenže možná to je tím, že mí bývalí kluci byli víceméně (a teď mě nemějte za nějakou bezcitnou bitch, když to povím) 'jistota'. prostě jsem si byla jistá, že jsem pro ně vším, že by mě nikdy neopustili, že by mě nepodvedli..
..no u alexe je to diskutabilní, heh. asi si pamatujete, jak jsem minule psala, že jsem koutkem oka zahlédla, s kolika holkama si on píše.. a to jsem ještě neviděla všechno.
plus mi moc nepomáhá fakt, že přítel od mé nejlepší kamarádky na akcích nepije, aby ji nepodvedl.. a to kdybyste se na ně podívali, tak oni vypadají jako ten nejroztomilejší nejzamilovanější pár. takže jo, i takoví lidi jsou schopni se ve své slabé chvilce nechat svést. a alex je v tomhle typu.. sebeovládání.. ještě tak stošestkrát slabší než onen zmiňovaný přítel mé nejlepší kamarádky. takže. strach je na místě.
nechávám tomu tak nějak volný průběh. vím, že se mezi námi něco stane, že určitě jednou půjdeme ven, že se nechám políbit. věřím tomu. ať už to bude večer, když mě bude doprovázet na autobus domů po fajnovým proflákaným odpoledni, nebo něco málo po půlnoci, když budeme opojení nocí a povzbuzení alkoholem. jednou. a možná potom, když se bude pokoušet o víc, ho odmítnu a uteču, třeba i v slzách, a pak toho možná budu doma litovat. on si za mě najde náhradu, nějakou jeho poblouzněnou fanynku, a mně se bude srdce lámat na milion kousíčků pokaždé, když je uvidím spolu. budu si to vyčítat. možná. jednou.
každopádně.. jak říkám. nechám tomu volný průběh. co jiného mi zbývá. tímto to samozřejmě nevzdávám. i když bych ráda. bohužel, nemám na to koule.

další postava z mé telenovely, T..
je to mezi náma takový divný.
od doby, co jsem naposledy psala, jsme byli jednou venku. jako přátele, samozřejmě. ale stejně je tam cítit taková jemná elektřina.. achich. a znám důvod.
vím, proč mě tak přitahuje, i když bych měla být na plný úvazek posedlá alexem. je to směšné, patetické, ale je to prostě taková.. ženská vlastnost. nebo snad ne? copak to tak mám jenom já?
chci ho, protože se bojím, že on už nechce mě. chci ho, protože mi už nepíše tolik, jako mi psával, protože já toužím po jeho pozornosti. T. je někdo, komu na mě skutečně záleží, a jo, přiznávám se, nejsem zvyklá něco takového cítit. ten pocit, že mi někdo naslouchá, že někoho zajímám. že existuje někdo, kdo mě má rád přesně takovou, jaká jsem.
jo a nevím, jestli jsem to už zmínila.. ale k narozeninám mu dlužím pusu. jako polibek, něco, na co asi jen tak nezapomenem. sním o tom momentu, hledám správnej timing, pomaličku nenápadně si mě motá konem prstu, chlapec. nejdřív jsem si toho vůbec nevšímala, myslela jsem, jak je všechno zase v pohodě, že jsme kamarádi. že se přes mě přenesl. pohodička. konečně všechno ve starých kolejích.. hahaha.. no.
nevím, co si to namlouvám.. topím se v jeho očích, a když ho vidím o přestávce na školní chodbě, musím se usmát. nemyslím si, že jsem paranoidní, když věřím tomu, že to má celé naplánované. je to zatraceně chytrý děcko.
nenenenene, takto ne, to není správný, stejně bych.. stejně bych s ním nikdy oficiálně nechodila. nedokázala bych to. my dva.. k sobě nepatříme. prostě ne. tu pusu má slíbenou, to už nevrátím.. slabá chvilka?
jednu pusu. a konec. KONEC. slyšíš, ellie.? k-o-n-e-c.

trošku odlehčíme.
moje známky za druhý pololetí nevypadají špatně.
zatím samý jedničky, dvojky.. až na jednu čtverku z chemie.. ale to bylo celý nefér!
heh, jak mi to nejde, tak je to nefér. celá ellie..
ale vážně jako.
nechci se nechat přezkoušet, protože máme novou pizdu učitelku, kterou nejde nenenávidět. václavka jedna blbá napuchlá..
..už jsem v klidu, hehe, nebojte. stop řečí o škole.

pojďme se trošku pobavit o kultuře. nějaký dobrý filmy, co byste mi doporučili?
viděla jsem zlodějku knih, a teď se mi ta bichle válí na nočním stolku.. prostě jsem musela. musela jsem si ji koupit, i když si nejsem zrovna jistá, jestli budu mít čas na to, abych si ji přečetla.
pak taky čtu hodně klasiky, kvůli škole.. neřekla jsem stop řečí o škole? jo vlastně, promiň.
z hudby teď nějak moc poslouchám lanu del rey.. hehe, nepoznávám se, vážně už. ale má prostě úžasný písničky, to se nedá popřít. a možná je to taky tím - nevím, jestli jsem to tu už zmiňovala, ale kdyžtak si to přečtete znovu - že summertime sadness hrálo v em.. místím.. klubu.. nebudu zmiňovat název, abyste mě náhodou nelokalizovali, hehe. prostě to tam hráli, když jsem na konci letních prázdnin byla s jedněma kamarádkama - no spíš známýma - venku clubbing. poprvé a od té doby zatím naposledy.. jsem pořád věrná koncertům a flákačkám po hospodách.. teď nevím, jestli jsem normální, ale já se takových klubových akcí bojím.. že tam budu za trapačku, protože.. nevím, moc se necítím na takových akcích ve své kůži. ale tak o prázdninách budu beztak zase někam vytáhnutá, a beztak mě vytáhne zrovna T., třeba mi to pak už nepřijde.. aanyway. zpátky k tématu.. prostě to byl fajnovej večer, fajnová noc, fajnový ráno, a já si s tím tuto písničku dost spojuji.. a lanin hlas, hlavně. dává to nějakej smysl, to co tu povídám? doufám.

včera jsem viděla dokument o coco chanel. vlastně dva devadesátiminutový díly. místo toho, abych se učila. bájo.
ale když už bylo to mdž a ona je taková inspirativní žena.. (i když tu skutečnost, že to spolu tak souvisí, jsem si uvědomila až dneska, hehe.)

držte mi palce rozhodovat se správně. potřebuji to.
držte mi palce chytit pro mě a pro R. lístky na autogramiádu tima burtona. POTŘEBUJI TAM.
a mějte se krásně. bojujte za to, co si doopravdy přejete. nevěřte těm, kteří říkají, že to nedokážete.. protože já nevidím důvod, proč byste to nemohli dokázat.
už budu psávat častěji. snad.
ellie.