máš pěkný kabát. a vlasy.

2. december 2013 at 18:33 | ellie. |  ellie.
jako nevím, jak u vás, krasavice a krasavci, ale já lichotky od v podstatě cizích lidí za normální jev rozhodně nepovažuji. a asi proto jsem byla tak šokovaná, když mě dneska jedna holka u skříněk řekla, že mám pěkný kabát. a vlasy.
jakože děkuji, o tom žádná.
ale stejně..
..normálně se takový věci nedějí, že ne..? my máme na škole jako spousty pěkných lidí, ale že bych prostě za někým přišla, a řekla mu/jí něco takovýho do očí?
to chce koule.
fakt děkuji, i když vím, že není šance, že bys to tu teď mohla číst.

včera odpoledne u nás teda byl lišákův kamarád.
svět je malej a lišákův kamarád bydlí pár ulicí od nás, kamarádí se s mým bratrem a rozumí počítačům.
lišákův kamarád je milej kluk.
lišákův kamarád mi říká "elčo".
nikdo mi neříká elčo.
a určitě se o mě s lišákem bavili dnes na praxích.
lišák mi totiž psal.
lišák je strašně roztomilej kluk.
není mi moc jasné, jestli se s ním chci doopravdy rozejít..

..jasné mi ale je, co to se mnou dělá, když potkám alexe na schodech ve škole.
ne, vůbec kvůli tomuto přeúžasnému momentu nedoprovázím spolužačku do španělštiny..
..ach jo.
stačí mi, když špitne 'pozor, alex' a srdce mi hned buší divokej dubstep.
a pak jeho pohled. a jeho úsměv. a jeho ahoj.
pozor, v tento moment obvykle už omdlívám..

..my s alexem jsme strašný lamky.
jak já ho chci.
a víte, co je ta nejhorší část této pitomé lovestory?
on mě chce taky.
já jsem možná o trošku větší lamka, protože jsem po něm neskočila hned poprvé, co mě pozval ven. protože jsem zaváhala. topila jsem se v moři štěstí, to mě snad omlouvá, ne?
ne.
nejradši bych po něm ve škole skočila, a řekla mu, že k němu to 'něco' cítím taky. a že bychom měli jít ven. čím dřív, tím líp. chtěla bych, aby to věděl. aby věděl, jak mi na něm záleží, jak moc si přeji mu být nablízku. jak moc ho chci.
a už bych to dávno udělala, kdyby kolem sebe pořád netahal ty svoje povedený kamarády..

..do jednoho jeho kamaráda je udělaná - a teď pozor - bývalka mýho bývalýho, která s ním teď zase chodí, a nenávidí mě, protože jsem teď vlastně bývalá jejího bývalýho/současnýho kluka (=bezdůvodně) + kamarádím se s alexem a jeho kamarádem (říkejme mu třeba G.), do kterýho je ona, jak bylo na začátku této věty uvedeno, zamilovaná.
nepředpokládám, že to budete chápat, je to dost zamotaný, heh.
stručně - můj bývalej má fakt smůlu na holky, a jeho současná holka si nevidí do huby, a pak se diví, že ji nemáme rádi.
karma's a bitch, baby.

dneska jsem si byla zkoušet šaty na závěrečný ples.
aa, vypadám v nich jako královna všech galaxií..
..hehe, jsem si jistá, že toto by mi řekla R..
R. je nemocná, leží si doma, a já se se svým životem musím vypořádávat sama.
když nejsem s R., tak si vždycky uvědomuji, jak moc jsem nesamostatná. bojím se bez ní sama chodit po chodbách, a navíc se nemám komu svěřovat s tím, jak se vyvíjí ten můj zamotanej milostnej život.
teda nemyslete si, že kromě R. nemám žádné kamarády..
..ale nikdo z nich není tak pravý a naslouchající, jako je ona.

fajn, je tu L., moje a alexova společná kamarádka. ta, kterou jsem dneska doprovázela do španělštiny. úžasňačka, kterou jsem ještě před půl rokem nenáviděla, ale nakonec se to nějak.. vyřešilo. L. se totiž hodně kamarádila s tupkou, a tupka jí zakázala bavit se se mnou (tady je někdo majetnická megera). měla jsem na ni prej špatnej vliv..
..je to dost složitej příběh, a tím teď vaše hlavinky zatěžovat nebudu. hlavní je, že se to mezi mnou a L. všechno vyřešilo.
to kvůli L. jsem se asi před rokem a něco poprvé pozdravila s alexem. to kvůli L. alex ví, že vůbec existuju. teda hlavně kvůli ní.
a to kvůli L. spolu s alexem budeme chodit.. protože až už ji začne štvát, že s tím naším 'víc, než přátelství, ale míň, než vztah' nic neděláme, zakročí.
díky, L.. ani nevíš, jak jsem ráda, že je to mezi náma nějakej ten pátek zase v pohodě..
..joo, zase oslovuju lidi, kteří k tomuto blogu nikdy nebudou mít přístup.
dammit, ellie..

a pak je tu ještě S..
kdysi moje úžasná kamarádka, možná i nejlepší.. jenže jak děcka stárnou, mají jiný zájmy. jiný preference. jiný názory.
S. je strašnej slušňák. je z každýho učitele posraná až za ušima, a po zbytek času si nosí nosík nahoru.
S. by mě nejradši komandovala za každou maličkost, a má neskutečnej problém s tím, že s R. hodláme trávit silvestra někde jinde, než u ní doma (..není to náhodou naše věc?).
S. mě občas vážně otravuje.
myslím si, že si dva lidi prostě nemůžou v druháku na gymplu rozumět úplně stejným způsobem, jako si rozuměli v třetí třídě. S. by to mohla konečně pochopit. dost jsem se změnila. asi jí to úplně nedochází.
S. mi cpe před nos všechno, čeho kdy dosáhla, den co den (jo, S., jsem za tebe šťastná, jen o trošičku míň chvástání a o trošičku víc pohody do toho našeho rozhovoru, ano?).
S. je kámoš. i když si teď uvědomuji, jak moc naše přátelské pouto chřadne.

konečně už můžu psát články na blog, tak toho využívám.
troška počteníčka, kdybych se tu už do konce týdne neukázala.
POTŘEBOVALA jsem se vypsat.
je mi teď líp, vážně.

ellie.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Im bitch,not you. | Web | 2. december 2013 at 19:09 | React

Niekto tu je zaláskovany hihii ^^
Tak teda veľa šťastia ty a tvoj čoskoro-frajer. :D

2 mrtvyptak | Web | 2. december 2013 at 20:19 | React

tyjo toho je. byvala tvyho byvaliho te nenavidi?
urcite nekdy musi byt sam. odchytni si ho a rekni mu to :D
vsichni pisou o tanecnich op lesu a o poloneze a ja se na vsechno vysrala.

3 Olja:) | Web | 2. december 2013 at 20:22 | React

Totálně jsem se v to ztrazila ale vím jaký to je páč když píšu já o svých povedených vztazích také se v tom podle mě všichni motaj :D každopádně jsem chodila s F. a taky byla totálně mrtvá z někoho jinýho takže jsem se s F. radši rozešla a hned mi je líp :D jo to ti asi nepomohlo co? :D hele holka nechceš mi hodit tvůj fb ať si o tom všem můžem pokecat? :D docela ráda bych se v tom vyznala co jsi tady napsala :DD a já taky v šatech na Věneček vypadala jako fakin princezna .. určitě taky budeš :P

4 Capricorn | Web | 3. december 2013 at 16:40 | React

Páni.
a ještě jednou, páni.
Neuvěřitelné množství informací, na jeden článek. tyjo. Je zajímavé číst život někoho, koho vlastně vůbec neznám, a ještě zajímavější je to, že se v něčem celkem shodujeme.
Nicméně, je rozdíl, když ti to řekne jen tak, během nějaké činnosti u skříňky a nebo když jde za tebou a řekne ti to. V takovém případě je by za tím bylo něco zvláštního, třeba jen hledá cestu k tobě a chce se kamarádit. hh :))

5 Matryoshka | Web | 3. december 2013 at 19:11 | React

Složitosti.

Složitostisložitostisložitosti.

Tak trochu ti ten tvůj život plný sociálních kontaktů s ostatními závidím. Každopádně, jen tak dál. R. vypadá jako moc fajná holčina.

6 Andy | Web | 4. december 2013 at 17:52 | React

Ellie,
já ti postě nevím. Nějak mi přijde a sama jsi to i psala, že se s lišákem rozejít nechceš, ale podle mě sama víš, že pokud jsi zamilovaná do Alexe, časem by to mohl být problém. Hlavně, udělej to, co chceš ty a taky to, díky čemu budeš šťastná.

To s tou R. chápu. Taky mám takovou jednu kamarádku bez které si skoro až přijdu ztracená. Hlavně, když není ve škole, je to, jako by mě tam část chyběla, jestli chápeš :D Mám i jiné kamarády, ale ona je taková ta, které si můžu na všechno stěžovat a prostě vím, že mě pochopí a pomůže.

Jak jsi mi napsala tu větu "nenech se překecat, nechceš plešounka", děkuju! :D Budu si tu větu pořád opakovat a třeba se díky tomu nedostanu do žádného problému. Jsem prostě taková, že bych se klidně i od něj ukecat nechala, ať se k němu vrátím a pak bych toho litovala.

Jinak, jak jsme řešily ten věk u kluků, já jsem to vždycky brala tak nějak divně. Třeba teď, mi přijde ideální, aby nějakému mému případnému klukovi bylo 17. Nevím proč, ale 18 mi přijde hodně, i když to tak není. Třeba "ex bojfrendovi" je 17, i když je o půl roku starší než já. Akorát vypadá teda na míň, i se tak chová.

Včera jsem byla s kamarádkou a kámošem doprovodit jeho bráchu na fotbal. Aaach, kdyby jsi viděla toho jejich trenéra. To je přesně takovej kluk, na kterého se podíváš a je ti jasné, že on o tebe nezavadil ani pohledem. I když, tebe by jsi určitě všiml. A v těch šatech budeš určitě vypadat božsky! Jinak je mu 19, ale prostě..asi se na něj tam budu chodit koukat :D

7 Susane S. | Web | 4. december 2013 at 21:32 | React

tolik info. v jednom článku, ty jsi se potřebovala vypsat a já jsem si hezky početla, máš vážně zajímavý život :-) A R. vypadá jako fajn holčina :-)

8 WeriiiQ | Web | 5. december 2013 at 9:29 | React

Ano herci v The Carries diaries jsou úžasní :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.