tisícovka.

29. september 2013 at 16:20 | ellie. |  ellie.
wow, toplist mi ukazuje celkem tisíc návštěv.
díky.
a tak mě napadlo.. mohla bych vám sem za odměnu dát nějaký ten dotazník. jen tak (a taky proto, že mě to strašně baví vyplňovat). ať se tu o mně ví zase o něco víc.
vůbec netuším, co to bude za ptákovinu, našla jsem to na netu.
ale co už.
let's go.

zda-li jsem..
1. někdy šla za školu? no, pokud se počítá to, že když jdu místo první hodiny k doktorce, a pak se flákám ještě hodinu v knihovně, protože se chci vyhnout testu.. tak to pak jo, heh. ale pššt. nikomu ani muk.
2. někdy brala drogy? i kafe je prý droga.. hehe. ale pravý drogy nikdy.
3. se někdy sebepoškozovala? ano. byla jsem malé hloupé děcko se spoustou dospěláckých starostí, nesuďte mě.
4. někdy pila alkohol? ano. šok, já vím, hehe. mám ráda, jak jsem pak sebevědomější. mám ráda sebevědomou ellie..
5. někdy něco ukradla? asi ne. teda pamatuji si, že když jsem byla malá, tak jsem v jednom obchodě vzala bonbón.. jenže to jsem byla prcek bez jakýhokoli morálního uvažování. takže moje odpověď zní ne.
6. se někdy nechala potetovat? ne. ale plánuji to. i kdyby jenom hennou (jsem srab).
7. se někdy s někým rozešla? ano.

co je můj/moje nejoblíbenější..
8. seriál? těžká otázka.. mám hodně ráda that 70's show a how i met your mother. a the carrie diaries.. jo a skins! jak bych mohla zapomenout na skins.. + ještě american horror story, poslední dobou.
9. film? včera jsem viděla film blue lagoon, a to se mi z nějakýho záhadnýho důvodu dost líbilo. pak asi ještě lovely bones, silent hill a filmy, kde hraje johnny depp. celkově mám ráda buď takový romantický oddechovky nebo nějaký psychologický filmy, který mě nutí přemýšlet. podle nálady, heh. a z dokumentů tajemství, samozřejmě.
10. písnička? tak toto je pekelně těžká otázka. tak za poslední dobu asi oh, calamity od all time low, hospital for souls od bring me the horizon, nebo něco od arctic monkeys.. pak možná ještě starlight a newborn od muse, love of my life od queenů, heart-shaped box od nirvany, red flag a swallowed up by the ocean od billy talentů, blonde rebellion a kill me od the pretty reckless, seaside a gap od the kooks, not the american average od asking alexandria, don't ask don't tell od chelsea grin, please please please let me get what i want od the smiths, out ta get me od guns n' roses a satellite od rise against.. takhle bych mohla pokračovat do nekonečna, ale myslím, že toto bude stačit, hehe.
11. umělěc? ze spisovatelů paulo coelho, john green a j. k. rowlingová; z hudebníků alex gaskarth, alex turner, paul mccartney, oliver sykes, orianthi, alice cooper, gerard way, kurt cobain, dave grohl, slash, nikki sixx, ben kowalewicz, hayley williams, tim mcilrath - a ať jsem taky trochu vlastenec - radim hladík z blue effectů.
12. zpěvák/kapela? ahaa.. ne, vůbec jsem na to částečně neodpověděla v minulých dvou otázkách.. heh. taakže, z kapel nirvana, all time low, the beatles, the kooks, arctic monkeys, the subways, bring me the horizon, my chemical romance, paramore, joy division, the smiths, muse, chelsea grin, rise against, yeah yeah yeahs, queen a alice cooper.. a ještě mnohem víc. ze zpěváků a zpěvačeka asi kurt cobain, alex gaskarth, alex turner, oliver sykes, gerard way, hayley williams, matt bellamy, freddie mercury, alice cooper, taylor momsen, luke pritchard, robert plant, ben bruce, ben kowalewicz, tim mcilrath.. hádám, že to bude stačit, hehe.
13. vzpomínka? nerada se otáčím za minulostí. když už ano, tak myslím na to špatné, na to, co se mi kdy nepovedlo - a to rozhodně nejsou moje oblíbenými vzpomínky. pořád jenom přemýšlím nad tím, jak mohlo být dobře, kdybych to řekla nebo udělala jinak. když už ale vzpomínám na něco, co mě vždycky donutí se přinejmenším usmát, tak je to oční kontakt s fešákem první týden v září; ten den v obchodňáků, kdy mi kamarádka řekla, že se zpěvákovi líbím; ten den, kdy mi jeden pěknej kluk napsal sám od sebe; ten moment, kdy jsem se podívala na pattyho, právě když se díval na mě.. ok, jsem samolibá. a víte co ještě? jsem škodolibá. ráda vzpomínám na to, jak je ze mě slečna "úžasňáková" rozhozená vždy, když kolem ní projdu. heh, samolibá a škodolibá. jsem přece taky jen člověk.
14. knížka? grow up od bena brookse, květina pouště od waris dirie, celá série hunger games od suzanne collins a samozřejmě celá série harry potter od j. k. rowling. je jich určitě víc, ale teď si na všechny nevzpomenu.

vyber jedno:
15. schopnost být neviditelná nebo schopnost létat? asi být neviditelná. létat je sice fajn, ale pořád bych stresovala, jestli mě někdo neuvidí a nezavře do laboratoří. proto bych byla raději neviditelná. to by bylo moc fajn.. *stalker feeling*.
16. sušenky nebo koláč? sušenkyy.
17. twitter nebo facebook? mám oboje, ale víc používám facebook, takže facebook.
18. filmy nebo knihy? dobrý filmy a dobrý knihy, hehe. za mě jednoduchý filmy, u kterých se zasměji a složitý knihy, u kterých zmoudřím.
19. coca-cola nebo sprite? asi cola.. nemám moc ráda ani jedno, ale když už, tak cola.
20. být slepá nebo být hluchá? au. těžká otázka. jsem vděčná, že nejsem ani jedno.. ale asi by pro mě bylo přijatelnější být hluchá. vím, že bez hudby bych asi za chvilku chcípla.. ale stejně. nejsem ráda slepá. byla bych pak paranoidní.
21. čaj nebo káva? zase - dobrý čaj a dobrá káva. těžký zápas. nakonec by asi vyhrála káva, ale maximálně o bod.

tvůj/tvoje:
22. věk? šestnáct.
23. znamení? beran.
24. výška? 166 cm.
25. sexuální orientace? borci.
26. velikost boty? 38.
27. náboženství? křesťanka. asi špatná. ale pracuje se na tom, opravdu.
28. nejdelší vztah? dva měsíce a něco. a byla bych teď mnohem šťastnější, kdyby se to nikdy nestalo..

můj názor na:
29. práva gayů? neodsuzuji gaye. zpátky k tomu, jak špatná jsem křesťanka.
30. druhé šance? jak v které situaci. forgive but never forget.
31. vztahy na dálku? špatnej nápad. já vím, že láska je mocná věc.. jenže lidi jsou svině. vztah by měl být o kontaktu. a teď nemyslím přes skype.
32. potrat? já vím, že když jseš středoškolačka a někdo tě zbouchne, dítě nejspíš chtít nebudeš.. ale stejně jsem proti vraždě plodu. sorry.
33. trest smrti? faktem je, že na světě jsou lumpové, kteří by si to podle veřejnosti prý zasloužili. já na to nemám žádný určitý názor, ale moc se k tomu nepřikláním.. ehm.
34. marihuanu? ptáte se špatné osoby. nejsem tu od toho, abych řešila globální problémy, sorry. nejsem proti trávě, ok? suďte mě.
35. lásku? cože? láska? kde? prý když ji přestaneš hledat, tak ji najdeš. existuje vůbec? mějte mě za snílka, myslím, že ano.

jestli..
36. věřím na duchy? ani pořádně nevím.. asi ne. možná trochu..
37. se sprchuju čelem nebo zády ke sprše? wtf? čelem? to jste určitě potřebovali vědět..
38. spím s otevřenými nebo zavřenými dveřmi? zavřenými.. to mám snad nechat všechny příšery, ať si prostě napochodují do mého pokoje? wtf? heh.
39. někoho miluji? nejspíš..
40. se stále dívám na animáky? jistěže.
41. mám kluka? ne.
42. se mám ráda? jak kdy. někdy se miluji, jindy se nenávidím. ale snažím se mít samu sebe ráda. je to víc fajn, pro všechny.

už toho o mě víte příliš.
takže se mějte.
byla to docela sranda.
ehm.. vlastně jak kdy.
některý otázky byly.. no nic. hehe. čau.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 revengaa | Web | 29. september 2013 at 16:27 | React

s tím tetováním. do henny nechoĎ, to je to největší svinstvo, tak i tak se toho nezbavíš a díky henně si můžeš vytvořit plno alergií.

uuu, ahs taky miluju. už se nemůžu dočkat tý nový série. ♥ mimochodem, ahs je asi jedinej seriál, kterej sem kdy dokoukala až do konce :-D

docela dobrá tagovka (po novu), po retru dobrej řetězák. :D

2 revengaa | Web | 29. september 2013 at 16:27 | React

s tím tetováním. do henny nechoĎ, to je to největší svinstvo, tak i tak se toho nezbavíš a díky henně si můžeš vytvořit plno alergií.

uuu, ahs taky miluju. už se nemůžu dočkat tý nový série. ♥ mimochodem, ahs je asi jedinej seriál, kterej sem kdy dokoukala až do konce :-D

docela dobrá tagovka (po novu), po retru dobrej řetězák. :D

3 Alie | Web | 29. september 2013 at 16:29 | React

Gratulujem, wow 1000 je šialene veľa!!!

4 Alie | Web | 29. september 2013 at 16:30 | React

Gratulujem, wow 1000 je šialene veľa!!!

5 Olja:) | Web | 29. september 2013 at 18:01 | React

Ty kráso :D fakt mega dlouhej dotazník ale možná ti ho někdy čorknu a vyplním si to taky :DD gratuluju k tisícovce :)

6 Nia Creep | Web | 30. september 2013 at 13:56 | React

páni gratuluju :)
jinak the carrie diares ? jsi můj člověk!! :) nevíš náhodou kdy bude další serie ? a knížky HP taky miluju, já miluju Harryho Pottera celkově, i ten film, knížku, děj, prostředí všechno! :) A jinak si jsme docela podobní, v názorech, na trávu, trest smrti, práva gayu etc. :) ale máme celkem odlišní vkus, já poslouchám popík a ty takovéhle tvrďárny.. a já nejsem křesťanka a ty ano :) chci se tě ještě zeptat, chodíš do kostela?:)

7 monbella | Web | 30. september 2013 at 17:51 | React

Já jsem křesťanka a myslím, že je to máš celkem srovnané pakliže chápeš potrat jako zabití a trest smrti jako neschopnost odpouštět,  právě my máme po vzoru Boha mít schopnost odpouštět :-) No, teď to vypadá jako moralizování viď :D Končím :D

8 El. | Web | 30. september 2013 at 18:49 | React

máš fobrý názory na věcii :)) hlavně to že za nic neodsuzuiješ lidi, každá je nějaký

9 monbella | Web | 30. september 2013 at 20:04 | React

Ano, muž by měl být s ženou, ne jinak. Ale my jako křesťané nemáme lidi odsuzovat, na to má právo pouze Bůh (na souzení lidu), mimochodem podle toho jaká používáme v životě měřítka, taková on potom Bůh použije na nás (jak moc přísná), ale tak všechno okolo a plno dalšího můžeš najít na http://krestanfilms.webnode.cz/ , http://uzdraveniprokazdeho.cz/, http://tv7.cz/. Ovšem kladný vztah bychom k tomu taky neměli mít (vracím se k homoseuálům).
Ps: tohle je super vytizne a kratke video, kdyby ti nekdo vnucoval evoluci:
http://www.youtube.com/watch?v=D4FBNnZMOfM

10 Matryoshka | Web | 1. october 2013 at 17:44 | React

Tohle je super, tohle si čórnu na blog. :D

11 thedreamy | Web | 7. october 2013 at 22:56 | React

Chtěla bych reagovat na tolik věcí, že zareaguju jen globálně, ať ti tady nezaberu celý komentáře sama :D
Čím víc o tobě čtu, tím víc bych tě chtěla poznat :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.