trdlo #1.

31. august 2013 at 13:35 | ellie. |  ellie.
dneska asi trošku delší článek.
včera jsme se s holkama rozhodly, že půjdem nakupovat 'na začátek školního roku'. chtěla jsem si pořídit hlavně černý silonky a černý kraťase s vysokým pasem. přijela jsem domů s černými silonkami (aspoň nějaký úspěch), plugem (můj první, miluji ho!^^) a tričkem s rolling stones. kraťase hodlám vytvořit tak, že si v sekáči koupím černé rifle a ustřihnu si je. šetřím, hehe.

netuším, jestli je to prostě lidská vlastnost, nebo jestli jen já jsem taková, ale miluji být milována. když se dozvím, že po mně nějaký kluk 'jede', jsem hned úplně nejšťastnější a nic na světě mi tu náladu nepokazí. nemusí být vůbec pěknej - stačí mi, že je o mě zájem, a hned jsem v sedmém nebi.
a poslední dobou si uvědomuji, kolik těch kluků, kteří o mě mají zájem, je. nikdy jsem si to nepřipouštěla, ale asi jsem pěkná. vzkaz pro vás - vy jste taky pěkní. a úžasní. tak si to uvědomte, protože pak je život mnohem víc fajn.

jelikož jsem ze sebe včera udělala zase 'party ellie.', jsem plná moudrosti a ráda se o ni s vámi podělím. začínám se do toho dostávat. začínám být usměvavější a sebevědomější, trénink je potřeba. jsem na sebe pyšná. připravte se na další várku rad - dnes na téma step out of your comforte zone.

rada č. 1 - když je člověk nebojácný a nesedí celý večer na zadku, je s ním větší sranda - a lidé mají rádi lidi, s kterými je sranda. nebojte se odvázat, protože pokud se odvázat bojíte, mohli jste taky klidně zůstat doma. když chcete zažít věci, které jste nikdy nezažili, musíte dělat věci, které jste nikdy nedělali. a tak to je.
ti, kteří ještě nejsou úplně na sračky, si budou pamatovat, jestli s váma bylo ten večer fajn.

rada č. 2 - buďte sebevědomí. je to těžký, to jo, ale prostě hlavu vzhůru a nechte je, ať vám závidí. jste úžasní. já jsem si tím dost jistá.

rada č. 3 - pamatuji si, že jsem po friscu byla veselejší a přátelštější, ale tím vás k ničemu nenabádám. to ne. s alkoholem opatrně, děcka. žádný 'ellie. říkala', až vás to dostanete do problémů.

teď k tomu, proč jsem trdlo #1. neměla jsem v sobě ani kapku alkoholu, ale stejně jsem zvládla spadnout na štěrkové cestě. mobil docela poškrábanej (jako jinak v pohodě funguje, výměna obrazovky stojí víc než nový, takže na to teď kašlu, pracovat se s ním dá - a peněz nemám zrovna nazbyt), koleno docela domlácený (a to jsem jenom uklouzla, hned jsem se zvedla a ze začátku jsem ani nic necítila) a taky mě dost bolí pravej nárt. dneska jdu za doktorem, hlavně pro tu 'jistotu', že mi opravdu nic není. jsem trdlo.

a na závěr tři fráze klubštinou desátých let dvacátéhoprvního století. teda aspoň, jak to bylo včera.
půjdem na záchod? = vypadneme odsud?
je to úchyl. = chtěl by se tu vyspat s každou.
můj kamarád by si s tebou rád zatančil. = můj kamarád by se ti rád dostal do kalhotek. a já taky.

taky co byste po dnešní mládeži chtěli. jsem ráda, že jsem tam byla, ale zase si dám na čas od takových míst pohov, heh.
ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Hedvika B. | Web | 31. august 2013 at 14:05 | React

Hehe, tvůj včerejší večer mi něco připomíná :D
černé silonky taky potřebuju :3 kupuju si většinou takové za 25 a vždycky se mi rozškubou :D
ty rady jsou skvělé :3 a zase s tebou naprosto souhlasím :D nevím jestli jsem byla včera sebevědomá, ale spíš ne.. dneska si musím udělat lepší vlasy :D
au, ať se ti noha co nejdřív uzdraví :D na mě má frisco úplně stejný účinek.. stačí mi jedno a jsem heppy ^^

2 Dominika Brunett | Web | 31. august 2013 at 17:12 | React

taketo niečo poznám hlavne to ideme na záchod? :D to s kamarátkami používame už asi 3 roky a ziatiaľ to vždy fungovalo.. :D a neboj sa ja som tiež trdlo potkla som sa na rovnej zemi rozbila si kolená a telefon mi spadol cely display mám popraskany,ale funguje! to je hlavne :D

3 Bruise | Web | 31. august 2013 at 17:29 | React

Haha, ani nevíš, jak mě tvůj článek povzbudil :D dneska jedu po dlouhé době (no dobře, asi po 6ti týdnech) na zábavu do blízký vesnice (taková klasická vesnická ožíračka, kde zjistíš, že se bavíš s milionem lidí :D). Asi bych tam radši měla jet s pocitem, že si to prostě užiju a bude to fajn, a ne s tím co mám teď ve stylu "bože mě se tam nechceee".

4 B. | Web | 1. september 2013 at 4:07 | React

pfuu, jestli mám být upřímná, do tohohle článku se mi vůbec nechce. je strašně dlouhej a vzhledem k tomu, že jsou čtyři hodiny ráno, chci mít brzo vše za sebou a jít se aspoň na hoďku vyspat:D.
chci po sobě aspoň zanechat to, že jsem si vzpomněla a zase na tvůj blog zavítala, takže zítra(dneska) až přijedu od babičky, přečtu si celej článek a hodím nějakej smysuplnej komentář, okej? :)

5 thedreamy | Web | 15. september 2013 at 22:00 | React

Haha, zase já :D Po dlouhý době jsem se tu stavila a musím ti to všechno okomentovat, máš radost? :D
Ty rady jsou prostě pravda. :)
A ta lekce klubštiny mě vážně pobavila :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.