píšu komentáře delší než články samy.

29. august 2013 at 15:02 | ellie. |  ellie.
omlouvám se za svoje komentáře, když já prostě..
já nevím, občas se prostě rozepíšu. promiňte mi to, hehe.

tákže k včerejšku.
byla jsem tam tak dvě minuty (ok, přeháním, ale moc dlouho jsem tam fakt nepobyla).
slíbila jsem nějaký rady.

rada č. 1 - vždycky, když jdete někam, kde to neznáte a kde jste nikdy nebyli, berte si někoho s sebou. nejlíp někoho, kdo to tam zná a někdy tam už byl. je to moc fajn, pokud vám chybí sebevědomí.

rada č. 2 - pokud nechcete vypadat jako introvert, co tam nikoho nezná a moc moc se bojí (i když ve skutečnosti třeba jste), usmívejte se a komunikujte. je to sakra těžký (teda aspoň pro mě), komunikovat s lidmi, které ve skutečnosti vlastě ani neznáte, a tak se řiďte radou č. 1 - a někoho s sebou tahejte hned od začátku. když lidi uvidí, že se usmíváte a jste komunikativní - byť se celý večer bavíte jen s jednou osobou - budou si myslet, že jste sebevědomá osoba - a budete hned tak stokrát sympatičtější. trust me.
a taky se rovnejte. to je taky takové sebevědomé gesto.

rada č. 3 - pokud s sebou taháte kamaráda, ujistěte se, že s sebou onen kamarád nemá jiného kamaráda (nebo svůj milovaný protějšek), protože pak je tu možnost, že se na vás vykašle (zde počítám s tím, že váš 'kamarád' je prostě váš známý, s kterým jdete ven, ne nejlepší přítel - ten se na vás pravděpodobně nevykašle).
a taky se ujistěte, pokud jste na narozeninové oslavě, že kamarád není zrovna oslavenec, protože pak na něj máte asi stejný nárok, jako všichni ostatní, co mu přišli popřát. nakonec sedíte u baru, mlčíte a mračíte se, protože kamarád je ve víru oslav a vy.. ne.
taakže pozor na to.

teď k mému včerejšku (jinak nemyslete si, že jsem toto všechno zažila, spíš odpozorovala).
když jsme šli z města ke klubu, samozřejmě, že jsme potkali mého bývalého (teda spíš takovou dětskou lásku, ani nevím, jestli jsme spolu opravdu chodili) a jeho novou přítelkyni. a samozřejmě, nikdo kromě nás dvou si nepamatuje, jak jsme se na základce drželi za ručičky, což je nejspíš moc fajn.
jeho holka je strašně divná a diktátorka. ale on si lepší snad ani nezaslouží.
moving on.
jak jsme tam došli, potkali jsme tam jednu moji spolužačku.
jsem myslela, že mě nenávidí.
a ona mi pochválila košili.
víte co to je za košili? mamčina košile z osmdesátých, hehe. to je tím, že ji umím nosit. heh, vypadám v ní asi strašně módně.

hej stalo se vám někdy, že na vás někdo zavolal 'hej, ty', a vy jste se otočili za sebe, jestli volá opravdu na vás? hehe, jsem lamka. dělám to pořád. a ještě se při tom vystrašeně koukám.
chtělo by to řídit se v pátek svými vlastními radami..

strašně mě potěšilo, když jsme šly s kamarádkou ke klubu a potkaly jsme nějaké chlapy. oni že: "a prej že tu nejsou žádný pěkný holky." to mě potšilo.

dneska jsem jela do města koupit pohled, který budu posílat do Ruska. moje první postcrossingová zkušenost, nemůžu se dočkat^^
no a jak jsem tak byla na městě, koupila jsem si i tužku na oči a kružítko, protože - minulý rok jsem neměla kružítko a chybělo mi (se vsadím, že ho tento rok nakonec ani nebudeme potřebovat, heh) a tužka na oči je nutnost.

jinak za čtyři dny škola.
těšíte se?
otázečka. nechápu, proč se mě na to všichni ptají.
těším se na lidi, ne na úkoly a testy. 99% mých vrstevníků odpoví to samý.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 idees . | Web | 29. august 2013 at 21:42 | React

Mně tvůj "dlouhý" komentář udělal radost :)
Nenávidím chodit na neznámá místa sama. Jednou jsem totiž takhle skončila hodinuv  čajovně s naprosto neznámými lidmi, protože člověk, se kterým jsem se tam měla potkat, chodí zásadně pozdě. Moc veselé to bylo.
A když na mě někdo volá, nikdy se neotáčím. Vycvičilo mě sídliště plné pochybných existencí.
Postcrossing chci vyzkoušet už dlouho, musí být skvělé dostávat pohledy z celého světa :) A netěším se do školy.

2 Hedvika B. | Web | 30. august 2013 at 11:33 | React

Ty rady jsou boží! Nech si to patentovat! :D S tím oslavencem je fakt dobrá (y) :D Taky mám takové 'kamarádky', o kterých si myslím, že mě chtějí zabít, a když mi pak řeknou něco milého, tak tomu nemůžu uvěřit :D Jaká byla vlastně ta party?? Stalo se něco zajímavého?.)
Do školy se těším. Jako fakt. Prostě na ten režim, na pár lidí, všechny zase uvidím a bude víc příležitostí :)
Tvé komentáře mě vždycky strašně potěší, i kdyby byly přes celou stránku!! :)

3 Bruise | Web | 31. august 2013 at 1:15 | React

Kolikrát se taky v komentářích víc rozepíšu než v nějakém článku:D ale obecně mi dlouhý komentáře dělají radost :)
haha, rady jsou skvělý, jako bych se v tom či onom klubu viděla :D
Tyjo, do školy se tenhle rok fakt vůbec vůbec netěším. Ani na ty lidi...

4 thedreamy | Web | 15. september 2013 at 21:45 | React

Tak nejdřív ti děkuju za nejlepší komentář, udělal mi obrovskou radost! :) (odpověděla jsem ti u sebe)
A ty rady, nech si je patentovat! Taková pravda že to ani neni možný. :)
Taky mám jednoho bývalého z kdysi dávné doby, u kterého si nikdo, snad ani on nepamatuje, že něco mezi námi proběhlo. A jen já si vždycky připadám divně, když ho potkám. Vlastně tím chci říct jen to, že ti rozumím a že je to normální :) (ale mohla jsem to napsat rovnou, co? :D)
A když někdo volá "hej ty", tak se většinou neotáčím a nebo jen nenápadně, protože nikdy nevěřím tomu, že je to na mě. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.