tralala.. chelsea grin.

6. july 2013 at 16:09 | ellie. |  ellie.
dneska jsem se konečně dokopala uklidit si v šuplíkách s učebnicama.. už mám nachystaný ty učebnice, který budu prodávat budoucím prvákům, a ty, co se mi budou hodit ještě příští rok. budu muset pár dokoupit - na což asi padnou prachy za prodej těch starých.. chtěla jsem si za ně koupit nějakej novej tunel. tak nic no.
jsem teď celkově nějak švorc. jenom jedu za přítelem do nejmenovanýho města, který je odtud (skoro) kousíček - a platím 40,- (docela humus peníze za pár kilometrů, co?). ty peníze, těch blbých čtyřicet korun - musela jsem prohledat všechny kabelky a zadní kapsy od riflí, než jsem to dala dohromady. potřebuju dostávat kapesný, bez něj je docela nemožný si něco ušetřit..

včera jsem si u kamarádky zkoušela osmičkovej tunýlek.. nom nom nom. už mě to ucho vůbec nebolí. jsem na sebe pyšná, že jsem si ho nijak neponičila^
ale osm je málo, chci deset nebo dvanáct. a to bude konec, slibuji! víc než dvanáct nejdu. fakt.
i když nakonec asi stejně zůstanu u desítky. to je takový pěkný kulatý číslo. a kdyžtak si prostě začnu roztahovat i levý ouško, abych se nenudila. protože je to dost závislost.
kdo je děrovanej jak já, tak chápe.

jo a k nadpisu. od dneška mám novou závislost.. chelsea grin! vždycky jsem tak nějak tušila, že existují, ale dneska jsem se do té jejich hudby tak nějak zaposlouchala. omylem, ale jsem za ten omyl dost ráda. dooost.
'don't ask don't tell'.. je naprosto excelentní^^ poslouchám ji snad po stopadesátétřetí.
nom nom, úžasná kapelka^

no nic, dneska odjíždím na grilování. zítra mě tu máte jako na koni.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.