six places.

3. july 2013 at 21:21 | ellie. |  10 days challenge vol. 2.
šest míst. a sorry za ty malý písmenka, jsem líná.

moje postel. jo, ta rozhodně stojí za zmínku.. i když by mohla být větší. hehe.. if you know what i mean. ale ellie... dost blbůstek.

anglie. celkově. miluji miluji miluji anglii, a londýn obzvlášť. a taky farmu hollamoor v tawstocku, kde jsem tehdy přespávala^^ chci to zpátky.

praha. miluji prahu. miluji kafe ze starbucks a obrovský nákupní centra (já vím, ty jsou i jinde, ale.. prostě.. pochopte mě). praha. vždycky se tam těším.

thassos. takový malinkatý ostrůvek v řecku, hned bych se tam vrátila, hned! ty pláže, ty pouliční obchůdky, ten hotel. achich.

camp balaton, maďarsko. ty lidi všude. ti pěkní kluci! achich achich. strašně pěkní kluci, ze všech koutů světa. to přespávání ve stanech a záchvaty smíchu do čtyř do rána. marcipán, hejk a lodičky. kraťase a tanktops. copánky a úsměvy. úúžasný vzpomínky^^

francie. tak nějak celkově. nemůžu se dočkat, až se tam konečně objevím na dýl, než jen na pár hodin. miluji francii táákhle moc, i víc. francouzštinu mám od osmičky, ale hádejte, kolik toho umím.. no psát jako jo, ale mluvit a komunikovat? no.. nee. moc ne. stejně se toho nemůžu dočkat. a taky ty pláže, móda, jídlo - a pak monte carlo!^^ už šílím, bude to stotisícpětkrát lepší než nejlepší.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S. | Web | 20. september 2013 at 16:43 | React

Já bydlím v Praze ale ve Starbucksu jsem nikdy nebyla :D
Anglie je milovaná země, byla jsem tam třikrát a jela bych tam znova. I na měsíc, i na dýl. :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.