oh my.

2. july 2013 at 14:37 | ellie. |  ellie.
bring me the horizon a a day to remember. úžasný kapely.

jsem strašně vyděšená, protože se ve čtvrtek mám potkat s jeho rodiči.
já nevím, vždyť jsem ještě malá holka, ne?
vůbec se na to necítím. neumím si představit sama sebe, jak sedím na jejich zahradě, popíjím limču a předstírám, že jsem úplně nejhodnější a nejslušněji vychovaná holka pod sluncem (sakra, teď mám chuť na limču..).
bude to masakr. pak vám povykládám.

prázdniny se vůbec nevyvíjí tak, jak jsem chtěla. dva dny bez nějaké párty nebo koncertu - a už mám absťák. myslela jsem si, že tyto prázdniny budou nezapomenutelné - zatím sedím na prdeli v teplákách a mikče a píšu si blog..
nejsem na sebe vůbec pyšná. jenom jím, spím a čtu..
achich.
ale sakra, je 2. července a ještě kvadrilión zážitků přede mnou. teda aspoň doufám. víkend mám luxusně naplánovanej, tak snad to vyjde. ne, co to kecám, musí to vyjít. vyjde to.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 katherine | Web | 2. july 2013 at 19:49 | React

Toho jsem se bála asi nejvíc za celej náš vztah. Setkání s jeho rodiči, respektive jeho mamčou. A dopadlo to úplně v pohodě. Takže se vážně neboj. ;))
Já mám úplně opačnej problém :D - pořád lítám po venku, jenom co prázdniny začaly a jsem vůbec ráda, že stíhám přečíst pár stránek z knížky, kterou mám mimochodem za  dva dny vrátit(a jsem opravdu, opravdu zvědavá, jak to stihnu:D). Ale neboj, prázdniny jsou vážně zatím ještě v začátcích. ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.