eight fears.

1. july 2013 at 12:00 | ellie. |  10 days challenge vol. 2.
bojím se.

bojím se, že se stane nějaká autonehoda. bojím se, že mi to nějak znetvoří obličej, protože na tu svou pěknou tvářičku jsem docela pyšná. bojím se, že při ní ztratím nějaký ze smyslů - jako třeba sluch nebo zrak.. nebo řeč. a taky se bojím, že bych mohla zůstat do konce života na vozíčku.. jsem taak moc vděčná za své zdraví.

bojím se, že zestárnu. bojím se, že se budu na sebe dívat do zrcadla a pomalu se budu měnit ve svou matku - první vrásky, první šediny.. zhoršující se zrak, bolesti. chci být navždy mladá.

bojím se, že mi život jen tak uteče mezi prsty. bojím se, že si nikdy nesplním žádný ze svých snů. bojím se, že když si nebudu užívat své mládí, najednou bude pryč. najednou budu stará, a všichni moji přátelé budou mít novostavbu a dva malé caparty vesele pobíhající po kuchyni. a já.. budu stále snít o tom, jaké by to bylo něco dokázat. tak to nesmí dopadnout.

bojím se ztráty přátel. mám pár svých věrných, kteří jsou sice 'věrní', ale hej, jsme na střední, kdo by se pro popularitu nebo prostě pro to, aby zapadl, nezměnil.. prvák byl nejosudovější. až příliš moc lidí se změnilo.. a já se bojím, že se ostatní začnou přizpůsobovat.

bojím se, že se někde nějak enormálně ztrapním. jsem nešikovná a to jako hodně. bojím se, že mě společnost zavrhne, že se mi děcka budou smát.. a že budu mít navždy nálepku 'ta trapná a nešikovná'. fakt je to dost možný.

bojím se, že se naše třída nikdy nestane kolektivem. jako na první pohled to vypadá, že se opravdu nikdy nestane, ale já pořád tajně doufám, že si ty povrchní nány uvědomí, že jsou na planetě i jiní. máme ještě tři roky, mohly by.

bojím se, že nikdy nepotkám toho pravého. že zkončím s nějakým alkoholikem, co se bude celé dny válet na gauči a sledovat fotbal (to asi proto si nevybírám fanoušky sportu, ale bubeníky). že něco jako 'láska' je jen trik. že je to něco, co existuje jen v pohádkách a amerických romantických komediích..

bojím se, že nikdy nezačnu dělat vlogy. jednou musím. jednou se k tomu musím dokopat - a poznat všechny ty lidi! slibuji si to už mrtě dlouho. měla bych začít. o letních prázdninách! musím..

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.