Sedm věcí, nad kterými často přemýšlím.

20. june 2013 at 15:10 | ellie. |  10 days challenge.
kde budu za deset, patnáct let? kam můj život směřuje? má toto vůbec smysl?

fiktivní rozhovory, které si přeji, aby se doopravdy odehrály. nejsem v tom sama, že ne? představy, že za mnou najednou přijde někdo, koho chci, a jen tak se se mnou začne bavit. představy rozchodových scén, které se nikdy neudály, protože se prostě nedokážu chovat tak moc jak mrcha. fakt to neznáte? nikdo?

toto dost souvisí s předchozím bodem, ale toto jsou naprosto nemožné rozhovory. situace, které si vysním, když je mi nejhůř nebo prostě jen před spaním. jdu na summer in the city 2014 a jsem známá vloggerka. mám kolem sebe strašně moc fanoušků a mám na sobě ten nejkrásnější outfit. hraji na koncertě se svou slavnou kapelou a lidi šílí. neblázním, když vidím nějaký ze svých hudebních vzorů, protože jsme přece kámoši a v létě spolu jedem na turné. heh.

interview. možná jsem blázen, ale strašně často si představuji, že jsem v nějaké show - české či zahraniční - a odpovídám na otázky, které si vlastně sama vymyslím. třeba je to trénování na jedno opravdové.

angličtina. strašně často nad něčím přemýšlím a pak si to automaticky překládám do angličtiny. asi se tím trénuji a asi je to bomba, že podvědomě myslím anglicky. co vím určitě je, že mě to neskutečně baví.

když kolem mě chodí lidi, představuji si, jak bych je přetvořila k vlastnímu obrazu. přemýšlím, jak bych je ostříhala a co bych jim oblékla. a když třeba jedu městem v autě, představuji si, s čím se asi potýkají náhodní lidé na ulici. jestli jsou spokojení se svým životem a na co asi právě myslí. občas taky přemýšlím, jaké by to bylo se jednoho dne probudit v jejich kůži. to zní zvláštně, co?

prostě budoucnost. neohlížím se moc za minulostí, ale strašně moc plánuji. plánuji si v hlavě celé odpoledne po minutách, a plánuji si taky co budu dělat o prázdninách. plánuji, co budu dělat se svým životem v následujících měsících, letech. plánuji, co si zítra obleču. moje budoucnost pro mě znamená hodně. říká se, že takoví lidé nebudou nikdy doopravdy šťastní, protože nežijí momentem. jenže já ty myšlenky z hlavy prostě nedostanu.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Psycho Tuty | Web | 21. june 2013 at 15:25 | React

TY jsi moje DVOJČE! Né ale jako vážně, ty jsi celá já (nebo já celá ty?).. Do detailu jsi mě popsala! Neuvěřitelný.. myslela jsem, že jsem jediná taková ta, co si všechno vysní a představí a pak si to prostě přehrává.. ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.