Pět lidí, kteří pro mě hodně znamenají.

22. june 2013 at 13:35 | ellie. |  10 days challenge.
můj nejmilejší H. protože na mě nedá dopustit. protože mě zbožňuje i přes všechny moje chyby. protože když mi něco vysvětluje, má ten nejroztomilejší soustředěný výraz. protože mě podporuje. protože krásně zpívá. protože má úžasný tělo, oči a vlasy. protože má nádherný srdce. protože je slušně vychovaný. protože jeho hluboký ospalý hlas je ta nejvíc sexy věc na světě. protože je to bubeník. protože úžasně líbá. protože umí rozepínat a zapínat podprsenku jednou rukou (toto asi nikdy nepochopím). protože je můj a já jsem jeho.

moje nejdražší R. protože se známe už jedenáct let. protože je to úžasná kamarádka. protože to jí volám, když se mi stane něco extrémě vtipného. protože je tu vždy pro mě, když ji potřebuji. protože jí jsem se mohla vždycky vyzpovídat se vším, co jsem měla na srdci. protože je to rebelka, jako já. protože to ona mě vzala 30. dubna ven. protože se s ní nejvíc nasměju. protože je tu pro mě jako náhradní máma, když se chovám jako velké děcko a jako velká sestra, když chci radu nebo záchvat smíchu. navždy, kámo.

nejúžasnější S. protože je bláznivá. protože to je ten důvod, proč si rozumíme. protože se mi vždycky snaží pomoct. protože pro mě už hodně obětovala. protože to se mnou často nemá lehké, ale vždycky zatne zuby a přetrpí moje náladičky. protože naše Řecko a Maďarsko minulý rok bylo nejnejnej, a protože ta Itálie a Francie letos budou ještě parádnější. protože není nad válení se na zahradě u bazénu s vychlazeným milkshakem. protože jí bude prostě navždy 14. protože je ten nejlepší rockovej klávesák. a protože vím, že ona tu bude navždy, i když ostatní utečou. S.. moje nejbáječnější baba.

pan D. protože si ze sebe dokáže udělat srandu. protože to je asi důvod, proč je tak slavnej. protože se s ním jednou potkám a plánuji to tak už příští rok. protože je to můj vzor a nenechám si na něj dopustit. protože sarkasmus je jeho druhým jazykem. protože je to brit a já žeru brity. protože on je moje obrovská inspirace.

maminka. protože i když to se mnou neměla nikdy jednoduché, je tu stále pro mě. protože i když jsem strašně divoké děcko, zvládla mě perfektně vychovat (a jsem jí za to moc moc moc vděčná). protože si prošla tolika utrpeními a stále stojí na obou nohách a čelí svému životu. protože je to vlastně skoro kámoš. díky. moc díky.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.