Osm způsobů, jak si získat mé srdce.

19. june 2013 at 15:34 | ellie. |  10 days challenge.
stejný vkus v hudbě. toto je obrovské plus, když se na mě někdo snaží udělat dojem. prostě a jednoduše - když někdo poslouchá stejné kapely jako já a jejich písničky zná taky slovo od slova. sice mám dobrý pocit, když jsem někoho 'přivedla' k dobré hudbě, ale stejně mě nejvíc dostane, když se prostě potkáme, neznáme se, ale pro naši společnou odvěkou lásku k rock'n'rollu si 'padnem do noty'.

já vím, že toto bude znít strašně sobecky, co se týče třeba jen přátelských vztahů, ale já jsem prostě ráda 'tou jedinou'. můžeš se mi dvořit hodiny, ale pokud to není 'speciální zacházení' a já pro tebe nejsem 'speciální osobou', nikdy mé srdce zcela nezískáš. teprve, když vidím, že ona osoba je pro mě schopna něco obětovat, může si být jista, že mě jen tak neztratí.

dalším bodem na mém seznamu je určitě bláznivost. a tím nemyslím nějakou opravdovou mentální poruchu, ale jen čirou dětskou radost ze života. protože já jí mám tolik, že bych nejspíš nedokázala trávit svůj čas s někým, kdo již 'dospěl'. pokud se ona osoba dokáže zasmát sama sobě, povídat si do noci o možném i nemožném a prostě si užívat život naplno, tak má pořádně nakročeno k získání mého srdce.

když se shodnem na maličkostech. je mi jedno, jestli taky miluješ LA, australské ovčáky nebo tetování - prostě v ten moment, kdy si zrovna rozumíme tak, že za sebe doříkáme věty a pak se tomu smějem, si jsem jistá, že tě nechci ztratit.

nestyď se za mně. jo, jsem divná, ale když se prostě potkáme někde venku, přijď za mnou a nenech se vykolejit tím, jak se lidi dívají. nech je závidět, blbce.

upřímnost. to je něco, co od přátel vyžaduji. pokud si myslíš, že ta písnička, co jsem napsala, je špatná, řekni mi to. samozřejmě, že to bude bolet po té probdělé noci, ale bude to bolet mnohem míň, než kdyby mi to pak řekl nepřítel, cizí člověk nebo kdokoliv jiný. radši budu smutná a zapracuji na tom, než být zlomená a třeba si tím i zavřít dveře, které do té doby byly otevřené. a jestli mi už hodláš lhát, neříkej pak zničené ellie, že je to vlastně její chyba. já od přátel očekávám upřímnost. kdybych chtěla faleš, nejdu za přítelem. pravda stejně nakonec vyplave na hladinu. a věř mi, že když zjistím, že zrovna ty mluvíš celou dobu pravdu, zavážu se ti. protože pravda je moje priorita a jo, záleží mi na tom. hodně.

když se nebojíš ukázat, kdo doopravdy jsi. nesnáším lidi, co se skrývají a raději 'jsou normální'. když se ti líbí tamto tričko, tak si ho obleč, protože pak se budeš cítit mnohem líp a mnohem víc sám/sama sebou. když budeme oba dva jen sedět a mlčet, nikdy si toho druhého nevšimneme. a já ti dám své srdce jen tehdy, když budeš vyčnívat nad všechny ty znuděné obličeje. tehdy si tě oblíbím.

hýčkej si mě. já prostě nesnáším, když já jsem na všechny strašně milá a hodná a oni jen čekají na moment, kdy je budu potřebovat nejvíce, aby se na mě mohli vysrat (a možná proto se ze mě v poslední době stává taková svině). když někomu dám své srdce, tak předpokládám, že mi i onen někdo mi dá své. nebuď mrcha, ať nemám důvod utíkat.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.