nine loves.

30. june 2013 at 13:48 | ellie. |  10 days challenge vol. 2.
myšleno jako 'devět věcí, co miluji'. táákže.. jde se na to.

léto. prostě a jednoduše. léto počítám od začátku letních prázdnin a asi až po konec září - i když vím, jak všichni asi nenávidíte září - a to kvůli začátku školního roku - já září zbožňuji. ne tolik, jako letní prázdniny, ale stejně, mám ráda to počasí - jak je ještě tak příjemně teplo, a ty lidi - jak jsou pořád ještě dobře naladění z léta a jak se pořád ještě chodí o víkendech ven a směje se všem těm hovadinám, co nás přes prázdniny napadly udělat.

párty. tímto nemyslím 'pojďme se co nejrychleji ožrat, zatímco budeme poslouchat nějakej ten pop řízlej technem a líbat se s cizinci'. pro mě slovo 'párty' znamená třeba i koncert nebo festival, cokoliv, kde je sranda, přátelé - a třeba i nějací noví lidé, které stojí za to poznat. to na tom myslím miluji nejvíc - nový lidi. když za mnou prostě jen tak přijdou a začneme se bavit o hudbě, o životě.. a tak. když se domlouváme na další akce. a ještě když na nás svítí letní slunce.. to pak jsem v sedmým nebi. zní to divně, co? když já se normálně obklopuji takovými debily, že čas strávený s přátely je pro mě opravdu cenný.

hudba. hodně hodně energická hudba, která vás prostě nutí lítat po pokoji a vřískat text písniček do hřebenu. pro mě to jsou věci jako rock, punk-rock a metalcore.

kočky. strašně chci černou kočku. meow.

styl. teda spíše můj styl (hehe, teď tomu, co si na sebe ve spěchu obleču, říkám styl, jo?). miluji si vymýšlet outfity a pak se dívat, jak lidi čumí. jsem divná, no jo.

pěkní kluci. tak nějak všeobecně. a zde moje typická výmluva.. no.. mám na to věk. a naprosto by mi stačilo se jen kamarádit.

roztahovačky a tunely. hlavně teda desítkový barevný tunely, který jsou takový.. průsvitný.. jestli víte, co myslím. asi vám sem dám odkaz na obrázek. všechny je jednou chci.. hehe.

pořádek. možná, že jsem puntíčkářka, ale mám ráda, když mám ve všem pořádek. mám ráda mít seřazený učebnice a sešity podle předmětů. mám ráda mít všechnu bižuterii na stojáncích a věšáčcích. mám ráda mít všechno oblečení seřazené v komíncích podle barvy. no jo, no jo. neznám žádnou holku v mým věku, která by byla takovej magor přes pořádek.. ale je to můj pokoj a já tu prostě chci mít čisto. pro klid mé mysli.

nakupování oblečení. lezení do kabinek s perfektním (a často dost předraženým) oblečením z mého 'perfektního outfitu', i když u sebe nemám ani korunu. košile.. cvočky a límečky. tyrkysová, zlatá, bílá, černá a rosegold (to netuším, jak se řekne česky, ale pokud vás to zajímá, napište si to slovo do google obrázků).

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.