měsíc spolu.

12. june 2013 at 11:10 | ellie. |  ellie.
bonjour.

jsme spolu už měsíc. to je, co.
lidem přijde všechno jako strašná prkotina.

"ty sis ten 3 mm roztahovák prostě jen nestrčila do ucha? to jsi taková máčka, že ti to trvalo dýl než jeden den? vždyť je to miniaturní."
FUCK YOU.

"vy jste spolu měsíc a už ti to přijde jako dlouhá doba? kdybyste spolu byli třeba rok nebo dva, nic neřeknu."
FUCK YOU

"cože? jsi malá hezká blondýnka, ve škole ti to jde a kluci se o tebe můžou poprat. tvý 'problémy' bych chtěl/a mít."
FUCK YOU

nemám náladu na lidi řvát svoje bolístky, protože bych si pak připadala otravná. jedno je ale fajn pochopit: nikdo neproplouvá životem bez sebemenší závady. nikdo. a to, že se svými problémy budeme chlubit z nás siláky neudělá. v mých očích takoví lidi pouze klesají.
jako sice nejsem tvůj psycholog, ale jsem kámoš. když za mnou přijdeš si upřímně pokecat o tom, jak to nezvládáš, podržím tě.
ovšem jestli mi hodláš opakovat celej den, že tě bolí hlavička, nevypěním vzteky jen proto, že jsem se to za ty roky naučila dusit uvnitř a zabíjet čokoládou.
kup si ibalgin nebo si sežeň doktora. co po mě chceš, abych na to řekla? já.. já nemám žádné zázračné schopnosti. já tě nevyléčím. sorry.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 chelsea-jordan | Email | 12. june 2013 at 12:50 | React

Měsíc, začátky jsou vždycky hezký :)) my slavíme každej měsíc takový naše "malý výročí" a je to už skoro rok. jinak s tím zatěžováním problémů jiných lidí na tvoji hlavu, koho by to ne´štvalo, že. jako by chtěli, aby to za ně někdo vyřešil -__-

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.