lubrikuju.

29. june 2013 at 15:02 | ellie. |  ellie.
nevšímejte si toho názvu. prosím.
snažím se totiž posunout roztahovačku. měla jsem v uchu tak 4-5 milimetrů, a naivně si myslím, že z toho přes noc bude osm. hahaha.
rozhodla jsem se, že po osmičce si koupím ještě desítkovou. a to už bude konec!
nebo ne?
roztahování ucha je závislost.
a já teď přemýšlím, že až budu mít pravý ouško na desítce, začnu si roztahovat i levý.. asi jsem divná - nebo závislá, jak chcete - ale prostě mi přijde osm moc maličký. dívám se na konec té nové roztahovačky v zrcadle a nepřijde mi to jako nějaká sláva.

plánuji tu udělat něco jako 'moje nejoblíbenější věci tento týden/měsíc'. spíš měsíc, protože v září začne druhák a těžko tu budu přidávat pravdielně každej týden. to, že jsem tu teď pořád je proto, že jinak nemám co dělat. no jo, prázdniny, všichni jsme se na ně tak těšili, že ano (ale nepopírám, že jsem s tím klidem spokojená).

taky chci udělat nějakej článek, který bude sám o sobě jenom o mých plánech do budoucna, protože se tak vždycky dobře vypíšu. a hlavně tu pak nebudu spamovat s náhodnými plány v článcích - které by pak mimochodem mohly začít mít víc smyslu - a bude to pěkně na jednom místě.

půjdu teď čumět na nějakej seriál. asi na PLL.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 porcellinas | Web | 29. june 2013 at 15:22 | React

..já jsem měla v uchu 10mm a to je akorát si myslim. Hehe..Pak sem to nějak vyndala v záchvatu "slušnosti" a po čase mě to zamrzelo tak sem tam násilim narvala 8mm. A od tej doby co to tak bolelo už to fakt zvětšovat nechci.:D:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.