jsem to ale vychcaná mrcha.

26. june 2013 at 10:55 | ellie. |  ellie.
takže nevím, jestli jsem to už zmínila, ale tak před dvoumi dny jsem narazila na blog jeho bývalky.
jo, už si vzpomínám.
říkala jsem vám o tumblru, což jsem si myslela, jakej to není zlatej důl.. pamatujete?
tak ok, já jsem našla její blog, tu na blog.cz.
jsem ohromená.
píše si ho už strašně dlouho a já jsem se poctivě probrala všemi články (a že jich není málo) až do srpna 2012. ne, není mi to vůbec divný, stalkovat jeho bývalou holku. sice jsem si párkrát řekla, že takto pokračovat nemůžu, zase mě to strhlo. ten proud jejích myšlenek. ona je totiž v šíleně moc směrech stejná jak já a mě to prostě baví. baví mě strkat nos tam, kam nemám. jsem prostě přirozeně zvědavá. možná ještě trošku zvědavější.
jo a nedokážu si představit, že k nám bude chodit příští rok na školu. zvlášť, když budeme mít nejspíš jednu společnou hodinu.. to by byla jako dost prdel. to, že si to neumím představit neznamená, že jsem proti. brala bych to. miluji trapné situace, život mě to za ty roky naučil.

a ještě něco - miluji a day to remember. a-b-s-o-l-u-t-n-ě! jistěže budou na RfP, a jistěže já tam nepojedu. štve mě to. hafo. jsou perfektní.
ani nevím, co je to za styl.. punkpopcore.. existuje to? heh, myslím, že to přesně jsou.
takže pokud jste pro punkpopcore, který jsem si asi právě teď vymyslela, vygooglete si je, stojí to za to, přísahám.

EDIT: wikipedie říká, že žánry a day to remember jsou: metalcore, pop-punk, post-hardcore, emo-pop (emo-pop?!). táákže jsem to tak trošku tipla. no.. trošičku, heh.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andee | Web | 26. june 2013 at 11:47 | React

Jo, ten jsme viděli taky - o mých světle hnědých vlasech prohlásil černá :-D a ve tmě to paráda nebyla, aspoň pro mě ne :-) ale přežila jsem :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.