Jedna zpověď.

26. june 2013 at 10:36 | ellie. |  10 days challenge.
jestli se tu rozepíšu, tak se tu rozepíšu. nenutím vás to číst. chtěla bych se přiznat s něčím, co nikdo na celém světě neví, protože takové věci jsou v reálném světě skoro tabu. tak snad to aspoň tady můžu vyřvat.

jsem zamilovaná. přišlo to tak najednou. netuším, jestli je to láska, protože nevím, co to láska je. pamatuji si, jaké to je se zamilovat do kluka a nedokázat s ním promluvit, protože je tak neskutečně dokonalý. pamatuji si, jaké to je, když sedí u stejného stolu a mrká na mě svými dlouhými řasami. pamatuji si všechny ty zástavy srdce, ale toto je něco úplně jiného, toto je úplně o něčem jiném.

fakt je, že on se zamiloval do mě. všechno to začalo tak, že byl večer, a já jsem se cítila úžasně. tančili jsme - a když mi dal najednou pusu, usmála jsem se, i když jsem věděla, že jeho lásku neopětuju. byla jsem šťastná, opojená nocí, bylo to nádherné, nechtěla jsem se tomu kouzlu bránit. cítila jsem, že je nám to souzeno.
ráno jsem se probudila a uvědomila jsem si, že toto všechno je lež. nemilovala jsem ho, ale neměla jsem to srdce mu to říct. a za to jsem teď nesmírně šťastná. asi jsem podvědomě stále ještě věděla, jaká by to byla chyba.

celý dnešní odpoledne. váleli jsme se v posteli, pařili na playstationu, koukali na filmy.. smáli jsme se, líbali. celý dnešní odpoledne. měla jsem pocit, že bych už nechtěla být nikde jinde na světě, než v té jedné posteli.
nedávno jsem řekla kamarádce, že ho nemiluji, ale kdyby jsme žili v Indii a naši rodiče se domluvili, že my dva se prostě vezmeme, vydrželo by nám to do smrti, heh. možná i dýl.
ale dneska jsem si jistá. miluji ho. miluji ho!
vím, že není perfektní, ale jeho dotyky a polibky mi dávají takový speciální pocit. nepopsatelný pocit. jsem milována, doopravdy milována. opravdu existuje někdo, kdo si myslí, že jsem krásná. ne pěkná nebo sexy, ale krásná. to slovo je tak nádherné, že tomu pomalu začínám věřit. cokoliv se stane, on tu bude pro mě.

občas mám prostě chuť po něm skočit. a neříkejte, že jsem nadržená, protože nejsem.. fajn, přiznávám, možná trochu. ale mám.. mám na to věk, lidi. vím, že nejsem divná, nejsem jediná holka na světě s roztomilým přítelem. nejradši bych s ním byla v posteli navždy. a teď nemyslím na sex. tady je řeč o jeho blízkosti, o jeho objetí. mohl by povídat, o čem by chtěl. taková věčnost by se mi líbila.

ellie.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Thalia Contostavlos | Email | Web | 26. june 2013 at 10:58 | React

To je opravdu zvláštní, že ses takhle zamilovala :) Přeju ti to, já osobně jsem momentálně v situaci, kdy se mi líbí stejnou měrou asi tři lidi a to si teprve připadám divná :) To, co popisuješ je krásný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.