grr.. lidi.

13. june 2013 at 17:10 | ellie. |  ellie.
čaute.

nesnáším lidi, tak nějak všeobecně.

pokud nejste nějak geniálně přenádherní nebo prostě nějak jinak bezchybní, nikdo o vás ani nezavadí. můžu se snažit, jak chci, ale někteří lidi mi začnou věnovat pozornost snad až budu pod drnem. já blbec se pořád snažím se všema vyjít, protože mi přijdou povýšené pohledy neslušné a ignorace někoho, kdo mi nikdy nic špatného neudělal sobecká. chápu, že každej má někdy špatnej den a nejradši by byl, kdyby se všichni najednou zavrtali do země a on mohl v klidu projít. jenže já tady nemluvím o obtěžování náhodných lidí z ulice nebo někoho extra zaneprázdněného. tady mluvím o členech rodiny a taky o lidech, co mají slušné vychování tak trochu v popisu práce. grr.

vytáčí mě lidi, co si myslí, že jejich problémy jsou středem vesmíru. poradila bych jim založit si blog, přestěhovat se do neobydlených skal nebo si najít nějakej jinej způsob, jak se vyřvat. jsem si jistá, že kdybych já jim začala před nos vytahovat moje problémy, když oni sami mají plné ruce práce, ukamenovali by mě.
když se mě samozřejmě někdo zeptá, jestli mu nepomůžu a já řeknu ano, pak mám očividně čas a zpověď mi tedy nebude tolik proti srsti. jindy ano. pozor na to. vím, že jsem o něčem podobném psala včera, ale toto je takřka nevyčerpatelné téma.

poslední skupina lidí, kterou bych vygumovala ze světa, jsou ti, co chtějí politovat, ale nechtějí moc vyčnívat z davu, a tak jen sedí a smutně koukají, dokud se jich někdo zeptá, co se děje. pokud jsem naneštěstí zrovna i já ve stejné místnosti, už tázajícího škrtím - bohužel pouze ve svých myšlenkách - a proklínám to blbé děcko, které na mě teď vyvalí všechny své problémy. a většinou jsou to naprosté blbosti, které zažívám denodenně. uff.. taky občas potřebuji pozornost, ale toto je opravdu ten nejblbější způsob, jak o ni usilovat.

takže z toho vyplývá - celý život se snažte proplouvat zlatou střední cestou, kde nejsou povrchní nány ani usmrkánkové a budete fajn. nebo zůstaňte doma a vůbec mezi lidi nechoďte.. ne, počkat, to je blbá rada. pak se stanete asociálem, jako jsem já, a ty taky nikdo nemá rád.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.