Devět faktů o mě.

18. june 2013 at 13:05 | ellie. |  10 days challenge.
miluji, když v létě dám tabulku mléčné milky do ledničky a pak si během dne chodím ulamovat. miluji, jak to křupe a navíc to zbytečně nelepí ruce.

svůj první 'pořádný' blog jsem začala 1. srpna 2010. nemůžu uvěřit, že to jsou už tři roky. předtím jsem měla miliony "blogů", za které se stydím, a jsem ráda, že většina z nich už neexistuje. 'walking-on-clouds' bych tedy mohla nazvat svým 'druhým pořádným blogem', protože se tu tak trochu hodlám usadit.

matka mi zakázala roztahovák. mám v uchu 3 mm a ona si myslí, že je to jen naušnice. podle mě ani pořádně neví, co to roztahovák je, jen mi prostě chtěla něco zakázat. uvidíme, jak bude reagovat, až budu mít osmičkovej.

strašně ráda hraji na elektrickou kytaru, ale mám takový vnitřní pocit, že v tom nejsem dobrá. takový blok. hraji první rok a mám už druhý díl učebnice, ale stejně si pořád myslím, že všichni kolem mě jsou stotisíckrát lepší. a navíc mi dělá problém hrát ve stoje, protože mě z toho pak bolí ruka. neztrácím naději jen proto, že 'byla škola a já jsem neměla čas trénovat. až bude čas, půjde to líp.' haha, jenom aby..

moc moc moc bych se chtěla naučit zpívat, dokonce jsem si už googlila nějaké ty soukromé učitele zpěvu z mého okolí. a ne, na lidušku se mi chodit nechce, protože jsem tam chodila jako malá a vím, o co tam jde - zpívání lidovek a koled na besídkách. když nemáte zrovna obrovský talent, nic tam s vámi neudělají. neříkám, že já potřebuji zázrak, nějaké základy bych měla.. ale potřebuji vedení. a potřebuji se učit něco, co mě doopravdy někam posune.

z mých keců se dá odvodit, že poslouchám rock a že jsem na hudbě celkově dost závislá, ale nejsem zas tak čistokrevná rockerka. když se mi líbí popová, folková, metalová nebo punková písnička, poslouchám ji. dokonce se mi líbí i dubstep. jsem zkažená, ale nic nepředstírám. nemám potřebu.

jsem společensky nešikovná na nejvyšší úrovni. možná je to tím, že na věcmi moc přemýšlím, ale vždycky si večer, před tím než usnu, vzpomenu na všechno, co jsem za ten den posrala. a taky jsem strašný trdlo. prostě něco, co normálně nemáte šanci z mých článků poznat.

jednou chci začít dělat videoblogy. v angličtině. a chci aby to bylo už tyto prázdniny. myslím, že bych se tu pak mohla pochlubit, pokud se k tomu jednou dokopu.

jsem perfekcionistka. články si po sobě stopadesátkrát čtu, aby tam nebyly gramatické nebo stylistické chyby a sociální sítě mám stotisíckrát zkontrolované, abych o sobě neprozradila něco osobního. outfity musím mít sladěné do posledního detailu a na facebooku šťouchám lidi zpátky, aby mě tam neštvala 'nevyřízená žádost'.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 heartsamess | Web | 19. october 2013 at 17:29 | React

Společenská nešikovnost a perfekcionismus - hmm, to odněkud znám... :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.