Deset věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.

17. june 2013 at 19:38 | ellie. |  10 days challenge.
"jsi úžasnej člověk a mám tě moc ráda, i když asi oba moc dobře víme, že mezi 'mít rád' a 'milovat' je hluboká propast. štvě mě to, protože jsi kus, ale city jsou svině. když řeknu 'miluji tě', myslím to tak. a ty jsi poslední člověk na planetě, kterýmu bych chtěla ohledně tohohle lhát. občas přemýšlím, že prostě jen nechci být sama, že mám svoje problémy, které mi vždycky po chvilce strávené s tebou odezní. že prostě jen chci, aby se na mě dívaly ostatní holky a záviděly mi. občas přemýšlím, že si tvou lásku nezasloužím."

"jste nejvíc cool. slyšela jsem o vás natolik, abych mohla prohlásit, že jste hrdina. a ne jen pro mě, pro tisíce lidí. prostě.. všechno, co jste tehdy udělal, vás mohlo stát život, a přesto jste nezahálel. obdivuju vás. v nejvyšší míře. a jsou to lidi jako vy, kvůli kterým jsem ještě neztratila víru v lidskou rasu."

"děkuji ti za pomocnou ruku ve všem, o co jsem tě kdy poprosila. děkuji ti za to, že jsme se za poslední půlrok mohli takto sblížit. děkuji ti za to, že mě podporuješ, že na mě dohlížíš a že mě vedeš po správné cestě. nikdy tě nechci ztratit."

"vím, že tě štvu. teda.. vím, že se obě dvě navzájem štveme. přiznej si to, taky nejsi pořád dokonalá, každý máme svoje chyby. ale nakonec jsme tu vždy jedna pro druhou a i když to máš se mnou dost těžký, nepřestáváš mě zbožňovat, obdivovat a podporovat. myslím, že by sis měla uvědomit, že ty na to máš taky. máš na všechno, na co si zamaneš. jsi chytrá a sebevědomá a všechno toto. jenom se občas bojíš jít za svými sny. a to je špatně. protože já jsem si jistá, že bys to zvládla."

"za normálních okolností bych ti to asi nikdy neřekla, ale jsi kráva. jsi namyšlená kráva, která to umí neskutečně dobře zamaskovat, a je mi líto lidí, co na to ještě nepřišli. neignoruju tě kvůli tomu, že ses na mě vysrala, když jsem na tebe spoléhala, ale všeobecně proto, jak zacházíš s lidma a jak si pořád myslíš, že ti to projde. mám pocit, že si myslíš, že si se mnou můžeš jednat jak chceš, protože se známe celou věčnost a já.. podle tebe asi prakticky ani nemám právo tě po těch letech prostě vyškrtnout z mého života. ale víš co? já to udělám s radostí. je mi úplně u prdele, že se bavíš s mým bývalým a cpeš mi to před obličej, jako kdyby byl nějaká výhra nebo co. já mám problém s tím, že jseš lhářka prolhaná. že hraješ na dvě strany, aby ses všem zalíbila a přitom na všechny sereš a nejdůležitější pro tebe je, aby sis zachránila svoji zadnici. štve mě, jak si myslíš, že mám jednoduchej život. nikdo nemá jednoduchej život. jen ze sebe nedělám chuďátko pokaždé, co mám bebí. zdar."

"štveš mě. jsi tak moc pěknej a ještě k tomu jsi bubeník, že i přehlížím, jaká jseš děvka. chybíš mi. chtěla bych s tebou strávit obrovský kus léta a pak se do tebe zamilovat až po uši, jenže víš co? nemůžu, protože moc dobře vím, jakej jseš debil a jak bys se mnou potom vyjebal. vím, že by ses někde ožral a podvedl mě se vším, co má velký kozy. štve mě, že toto všechno v sobě musím dusit, když vím, že mezi námi je nějaká ta chemie. kdybys nebyl tak roztomilej, všechno by bylo mnohem jednodušší."

"ahoj. tušíš, kdo jsem, ale když na tím tak přemýšlím, nikdy jsme spolu doopravdy nemluvily. měla bych si o tobě myslet jen to nejhorší, protože.. víš proč, ale já tě mám docela i ráda. máš úžasnej hudební vkus a víš, co na sebe, což je v tomto městě, kde lidi nosí sandály v ponožkách, docela zázrak. máš nádherný vlasy a povahou mi strašně někoho připomínáš.. no.. mě. jsi svá. je ti jedno, co si o tobě lidi myslí a jsi pro každou blbost. upřímně doufám, že se někdy někde potkáme a pokecáme. netuším, co si ty myslíš o mně, ale nemáš jedinej důvod mě nenávidět. myslím, že jsi v poho, i když ti to zrovna ode mě musí znít strašně divně."

"jsi největší borec a jednou to chci dotáhnout taky tak daleko, jako ty. chci, abysme se někdy v budoucnu potkali a pokecali o všem možným, protože vím, že zrovna my dva bysme si rozuměli. jsi ten nejkrásnější zrzek a zbožňuji na tobě, že je ti úplně jedno, co si o tobě lidi myslí. že se prostě zčistajasna vrátíš ke své přírodní barvě vlasů, i když víš, že tě kvůli tomu na škole šikanovali. jsi pro mě hrdina.. a tak. měls to v životě vždycky tak těžký a teď se ti všechno štěstí vrací i s úroky. když něco řekneš, hned se válím smíchy po zemi, protože jsi geniální, opravdu. jsi důvod, proč se nebojím následovat tento můj pitomej sen. díky moc."

"kámo, chybíš mi. občas jsi až moc sebevědomá a občas se tím necháš strhnout, ale pro mě jsi perfektní kamarádka. taková ta, co je tu se mnou už od doby, co jsme chodily do školky. taková ta pravá. neumím si představit život bez našich nekonečných telefonátů a prochlámaných prázdninových dnů. tak trochu doufám, že ti s ní jednou přeteče trpělivost tak jako mě, a pošleš tu kozu do pekla, kam patří. mrzí mě, že si neuvědomuješ, co všechno o tobě za zádama říká a že nemáš ani ponětí, jak moc je zkažená. ale sakra jsme mladý, tak si pojďme užívat života, ne? strašně mi na tobě záleží, ale myslím, že to už víš. nemůžu se dočkat zítřka. bude to nářez! dík zlato, za všechno."

"lásko, dokaž mi, že opravdu existuješ. je mi úplně jedno kdy. nezáleží na tom, jestli tě potkám tyto prázdniny nebo až za deset let, kdy budu sedět na baru a zapíjet svůj osud. nemůžu se dočkat, až budeme ráno popíjet kafe, slunce nám bude pražit do oken a já budu nosit tvoje tričko s Joy Division. jo, jsem neskutečně naivní a věřím, že existuje 'ten pravý', ten 'princ Krasoň', který se tu jednoho dne objeví a obrátí můj život naruby. nebo si spíš myslím, že by to bylo moc pěkný, kdyby opravdu existoval."

ellie.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.