'den pravdy'.

27. june 2013 at 18:56 | ellie. |  ellie.
čaute.

mám chuť na naše dvouměsíční výročí s H. udělat něco jako 'den pravdy' (hahaha.. no), kdy si můžeme navzájem položit jakoukoli jednu otázku - a upřímně si na ni taky odpovědět. tolik by mě toho o něm zajímalo. prostě si nemůžu pomoct.

jsem strašně šťastná, že je toto vztah, kde se neřeší minulost, ale hlavně přítomnost. vždyť to jsem vždycky chtěla, ne? ale přesto mi stále vrtá hlavou jeho bývalá. možná je to proto, že jsem se prohrabala celým jejím blogem a znám na ni tolik tajemství, že už mám pocit, jako by to byla moje dávná kámoška.
jsem moc zvědavá, budu brzo stará.

zajímá mě, jestli spolu spali. já vím, jsem divná, ale zajímá mě to.
zajímá mě, kdo je ta 'mrcha', kterou jeho býválá pořád zmiňovala na svém blogu.. zajímá mě to. ne proto, že bych žárlila. ona musela být narozdíl ode mě přehnaně žárlivá (asi proto, že ona ho narozdíl ode mě milovala.. aha), protože každý druhý článek, co s ním chodila, byl o 'nějaké couře, s kterou šel ven'.
já jsem nyní jediná, s kterou chodí ven, a podle mě je toto mnohem vřelejší vztah, než tehdy měl.. teda alespoň z jeho strany. já si pořád ještě nejsem jistá tím, co cítím. pořád ještě šíleně váhám. a taky váhám nad tím, jak mu to řeknu, abych mu nezlomila srdce.. nebo tak něco. vím, že by ho zničilo, kdybych se s ním rozešla. já se s ním ale nechci rozejít, já mu chci dát jen najevo, že jeho láska nejspíš není tak vřele opětována.. je mi ze sebe zle. to jsem mu to nemohla říct na prvním rande? se mnou je to v této oblasti jako na kolotoči - jednou vám tu píšu do zpovědi, jak moc ho miluji, a vzápětí přemýšlím, jestli je se mnou vše v pořádku, jestli to není jen ten pitomej chtíč.

vím, že kdyby jsme se rozešli, chyběly by mi ty polibky a to válení v posteli. chyběl by mi ten pocit výjimečnosti, když skončí koncert a on za mnou secupitá z pódia, aby mě mohl políbit. aby všichni mohli čumět, že je můj a že já jsem jeho. chyběl by mi ten jeho klukovský výraz. chyběl by mi můj H... a moc.
stejně (i když vím, že bych ho nikdy nepodvedla) mám pocit, že kdyby se mi naskytla příležitost na 'výhodnější byznys', utekla bych mu. stydím se za sebe. asi bych to neměla řešit, budou prázdniny, věci se ještě semelou. a snad se to nějak vyřeší. a snad co nejdřív.
to, že nežárlím, je asi znamení. mně by prostě snad ani nevadilo, kdyby si našel jinou. nenávidím se za to.

dnešek je strašně divnej a je zima. nepřijde vám? a zejtra vysvědčení. no jéje.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.