ach, ti kluci.

30. june 2013 at 14:57 | ellie. |  ellie.
včerejšek byl geniálním začátkem letních prázdnin.
chci takovej každej den!

takže začalo to už přehoupnutím se z pátka na sobotu, tou půlnocí. jak jsem se tu už zmínila, psala jsem si s tím klukem, s tím kamarádem od H. - a to až do půl druhé! až do půl druhé, sakra, a to jsem to ještě musela ukončit, jinak bychom si psali až do rána. takovej borec s dobrým hudebním vkusem. no a včera jsme se potkali venku a ani jsme se nepozdravili.. ale tak celý léto před náma, že. včera vlastně ani nebyla příležitost.

pak jsem taky ráda, že se se mnou baví kámoščin přítel.. jsem myslela, že mě nenávidí, hehe. nevím proč, prostě jsem si myslela, že ho musí vytáčet, jakej jsem magor, ale včera jsme si i chvilku povídali a vypadal spokojeně. takže jsem taky spokojená. nemám prostě ráda, když mě lidi nemají rádi, takže tak.. no. heh.

taky jsem se včera poprvé v životě viděla s jedním klukem, o kterým jsem v minulým školním roce slyšela pořád a ode všech. a je strašně v pohodě.. i když o něm všichni rozhlašujou samý sračky. sice jsem neměla čas se s ním nějak zvlášť pobavit, ale doufám, že někdy čas bude, protože působí strašně fajn.

další je týpek, kterýho jsem včera sice nepotkala, ale slyšela jsem o něm.. abych vás do toho trošku zasvětila - je tu jedna kapela, s kterou se kamarádíčkuju, kde je jeden takovej pěknej bubeník, ale o něm zase jindy - no a teď do té kapely přibude ještě jeden takovej fešák.. kterej - jo, má holku, ale o to tu nejde, stejně by o mě za normálních okolností ani nezavadil pohledem. takovej strašně stylovej kluk, co poslouchá strašně dobrou hudbu. nemůžu se dočkat, až se za nima půjdu o prázdninách podívat - a potkám ho. nebo už vlastně v sobotu bych měla jít někam ven, kde by měl být. tak uvidím a pak vás budu informovat. a i přesto, jak strašně je sexy, by mi bohatě stačilo, kdyby jsme prostě jen občas pokecali o hudbě nebo tak.. a jsem si jistá, že to se mi do konce září podaří.

a pak ještě jeden, kterej mi nedá spát. takovej kluk.. muž? je mu o šest o sedm let víc, než mně. má prý po vysoké (cože?!), ale stejně mi přijde tak na osmnáct. maximálně. takovej týpek s pusou pořád od ucha k uchu. chtěla bych se s ním strašně ještě někdy někde potkat.. a pak se s ním kamarádit (bože já jsem vlezlá..), i když mu musím připadat jako mimino, hehe. včera jsme se spolu ale bavili a vypadal, že je mu i mentálně tak osmnáct, takže myslím, že ten věk by ani takovej problém nebyl.. (i když mě je mentálně tak.. pět).

jo, a jestli jste to z předchozích článků nepostřehli nebo jestli tu jste poprvé - mám kluka. a všechny tyto borce chci za kamarády. jsem tak strašně divná, že jo!
ale prostě, když já si víc rozumím s klukama, než z holkama.. teda většinou. chci se znát s víc lidma.. nevím proč. zase nějaká stupidní puberťácká chuť si rozšířit obzory. aspoň přes ty prázdniny.. ve škole mě totiž nikdo normální čekat nebude, tím jsem si jistá.
poznat je všechny a můj život je kompletní, hehe.

ellie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.