June 2013

ach, ti kluci.

30. june 2013 at 14:57 | ellie. |  ellie.
včerejšek byl geniálním začátkem letních prázdnin.
chci takovej každej den!

takže začalo to už přehoupnutím se z pátka na sobotu, tou půlnocí. jak jsem se tu už zmínila, psala jsem si s tím klukem, s tím kamarádem od H. - a to až do půl druhé! až do půl druhé, sakra, a to jsem to ještě musela ukončit, jinak bychom si psali až do rána. takovej borec s dobrým hudebním vkusem. no a včera jsme se potkali venku a ani jsme se nepozdravili.. ale tak celý léto před náma, že. včera vlastně ani nebyla příležitost.

pak jsem taky ráda, že se se mnou baví kámoščin přítel.. jsem myslela, že mě nenávidí, hehe. nevím proč, prostě jsem si myslela, že ho musí vytáčet, jakej jsem magor, ale včera jsme si i chvilku povídali a vypadal spokojeně. takže jsem taky spokojená. nemám prostě ráda, když mě lidi nemají rádi, takže tak.. no. heh.

taky jsem se včera poprvé v životě viděla s jedním klukem, o kterým jsem v minulým školním roce slyšela pořád a ode všech. a je strašně v pohodě.. i když o něm všichni rozhlašujou samý sračky. sice jsem neměla čas se s ním nějak zvlášť pobavit, ale doufám, že někdy čas bude, protože působí strašně fajn.

další je týpek, kterýho jsem včera sice nepotkala, ale slyšela jsem o něm.. abych vás do toho trošku zasvětila - je tu jedna kapela, s kterou se kamarádíčkuju, kde je jeden takovej pěknej bubeník, ale o něm zase jindy - no a teď do té kapely přibude ještě jeden takovej fešák.. kterej - jo, má holku, ale o to tu nejde, stejně by o mě za normálních okolností ani nezavadil pohledem. takovej strašně stylovej kluk, co poslouchá strašně dobrou hudbu. nemůžu se dočkat, až se za nima půjdu o prázdninách podívat - a potkám ho. nebo už vlastně v sobotu bych měla jít někam ven, kde by měl být. tak uvidím a pak vás budu informovat. a i přesto, jak strašně je sexy, by mi bohatě stačilo, kdyby jsme prostě jen občas pokecali o hudbě nebo tak.. a jsem si jistá, že to se mi do konce září podaří.

a pak ještě jeden, kterej mi nedá spát. takovej kluk.. muž? je mu o šest o sedm let víc, než mně. má prý po vysoké (cože?!), ale stejně mi přijde tak na osmnáct. maximálně. takovej týpek s pusou pořád od ucha k uchu. chtěla bych se s ním strašně ještě někdy někde potkat.. a pak se s ním kamarádit (bože já jsem vlezlá..), i když mu musím připadat jako mimino, hehe. včera jsme se spolu ale bavili a vypadal, že je mu i mentálně tak osmnáct, takže myslím, že ten věk by ani takovej problém nebyl.. (i když mě je mentálně tak.. pět).

jo, a jestli jste to z předchozích článků nepostřehli nebo jestli tu jste poprvé - mám kluka. a všechny tyto borce chci za kamarády. jsem tak strašně divná, že jo!
ale prostě, když já si víc rozumím s klukama, než z holkama.. teda většinou. chci se znát s víc lidma.. nevím proč. zase nějaká stupidní puberťácká chuť si rozšířit obzory. aspoň přes ty prázdniny.. ve škole mě totiž nikdo normální čekat nebude, tím jsem si jistá.
poznat je všechny a můj život je kompletní, hehe.

ellie.

nine loves.

30. june 2013 at 13:48 | ellie. |  10 days challenge vol. 2.
myšleno jako 'devět věcí, co miluji'. táákže.. jde se na to.

léto. prostě a jednoduše. léto počítám od začátku letních prázdnin a asi až po konec září - i když vím, jak všichni asi nenávidíte září - a to kvůli začátku školního roku - já září zbožňuji. ne tolik, jako letní prázdniny, ale stejně, mám ráda to počasí - jak je ještě tak příjemně teplo, a ty lidi - jak jsou pořád ještě dobře naladění z léta a jak se pořád ještě chodí o víkendech ven a směje se všem těm hovadinám, co nás přes prázdniny napadly udělat.

párty. tímto nemyslím 'pojďme se co nejrychleji ožrat, zatímco budeme poslouchat nějakej ten pop řízlej technem a líbat se s cizinci'. pro mě slovo 'párty' znamená třeba i koncert nebo festival, cokoliv, kde je sranda, přátelé - a třeba i nějací noví lidé, které stojí za to poznat. to na tom myslím miluji nejvíc - nový lidi. když za mnou prostě jen tak přijdou a začneme se bavit o hudbě, o životě.. a tak. když se domlouváme na další akce. a ještě když na nás svítí letní slunce.. to pak jsem v sedmým nebi. zní to divně, co? když já se normálně obklopuji takovými debily, že čas strávený s přátely je pro mě opravdu cenný.

hudba. hodně hodně energická hudba, která vás prostě nutí lítat po pokoji a vřískat text písniček do hřebenu. pro mě to jsou věci jako rock, punk-rock a metalcore.

kočky. strašně chci černou kočku. meow.

styl. teda spíše můj styl (hehe, teď tomu, co si na sebe ve spěchu obleču, říkám styl, jo?). miluji si vymýšlet outfity a pak se dívat, jak lidi čumí. jsem divná, no jo.

pěkní kluci. tak nějak všeobecně. a zde moje typická výmluva.. no.. mám na to věk. a naprosto by mi stačilo se jen kamarádit.

roztahovačky a tunely. hlavně teda desítkový barevný tunely, který jsou takový.. průsvitný.. jestli víte, co myslím. asi vám sem dám odkaz na obrázek. všechny je jednou chci.. hehe.

pořádek. možná, že jsem puntíčkářka, ale mám ráda, když mám ve všem pořádek. mám ráda mít seřazený učebnice a sešity podle předmětů. mám ráda mít všechnu bižuterii na stojáncích a věšáčcích. mám ráda mít všechno oblečení seřazené v komíncích podle barvy. no jo, no jo. neznám žádnou holku v mým věku, která by byla takovej magor přes pořádek.. ale je to můj pokoj a já tu prostě chci mít čisto. pro klid mé mysli.

nakupování oblečení. lezení do kabinek s perfektním (a často dost předraženým) oblečením z mého 'perfektního outfitu', i když u sebe nemám ani korunu. košile.. cvočky a límečky. tyrkysová, zlatá, bílá, černá a rosegold (to netuším, jak se řekne česky, ale pokud vás to zajímá, napište si to slovo do google obrázků).

ellie.

ten secrets.

29. june 2013 at 15:32 | ellie. |  10 days challenge vol. 2.
neočekávat nějaký šílený tajemství, který nikdo na světě neví. těch bych dohromady asi deset nedala.

nemiluji ho. sakra, nevím, nejsem si tím jistá. ani trošičku. včerejšek mi zase udělal pořádnej bordel v hlavě.

chci se naučit zpívat. strašně moc. už si i hledám na netu nějaké ty lektory, protože se tomu prostě chci naplno věnovat.

chci poznat jeho bývalku. a nejen poznat, chci se s ní kamarádíčkovat. jsem divná. a nežárlivá. a prý kdo nežárlí, ten nemiluje.. možná na tom i něco je, ale tady jde o to, jak přehnaně cool ona je. v poslední době si ji v hlavě strašně idealizuji, ve skutečnosti ji vlastně vůbec neznám.

mám ve skříni slivovici. mám jí tam proto, že si v ní dezinfikuji roztahovačky - takže pššt.

miluji bubeníky. hehe, a je to venku.

chci být ve škole oblíbená. nevím proč, ale chci. společnost na mě tlačí, abych byla dokonalá, moje puberťácká mysl na mě tlačí, abych se podřídila společnosti. jsem na to ale asi moc líná a divná.

občas si myslím, že jsem nejkrásnější holka na světě, a že se můžou všechny ostatní holky bodnout. a to na ničem nejedu, prostě se mi to tak občas vyrojí v hlavě.. hehe. nejsem škaredá, to ne, ale do nejkrásnější holky mám doost daleko (takže ne, teď nemám žádný svůj euforický moment).

chci barevný vlasy. chci vyčnívat nad davy.

hudba je můj život, ale jsem moc líná se naučit na nějaký hudební nástroj. ale to se brzo změní! snad..

víc mě těší zpětná vazba, než návštěvnost, tak komentujte, komentujte.. hehehe.

ellie.

10 days challenge: vol. 2.

29. june 2013 at 15:12 | ellie. |  challenges.
jo, budu dělat další challenge, to abych se neukousala nudou. koukala jsem, že mám pozitivní ohlasy, tak si třeba i počtete.
dávám to sem i anglicky, protože jak jste možná poznali, některý se blbě překládaj do češtiny..

ten secrets. (deset tajemství)
nine loves. (devět lásek)
eight fears. (osm strachů)
seven wants. (sedm nezbytností)
six places. (šest míst)
five foods. (pět jídel)
four books. (čtyři knihy)
three films. (tři filmy)
two songs. (dvě písničky)
one picture of you. (jedna fotka tebe samé)

ellie.

lubrikuju.

29. june 2013 at 15:02 | ellie. |  ellie.
nevšímejte si toho názvu. prosím.
snažím se totiž posunout roztahovačku. měla jsem v uchu tak 4-5 milimetrů, a naivně si myslím, že z toho přes noc bude osm. hahaha.
rozhodla jsem se, že po osmičce si koupím ještě desítkovou. a to už bude konec!
nebo ne?
roztahování ucha je závislost.
a já teď přemýšlím, že až budu mít pravý ouško na desítce, začnu si roztahovat i levý.. asi jsem divná - nebo závislá, jak chcete - ale prostě mi přijde osm moc maličký. dívám se na konec té nové roztahovačky v zrcadle a nepřijde mi to jako nějaká sláva.

plánuji tu udělat něco jako 'moje nejoblíbenější věci tento týden/měsíc'. spíš měsíc, protože v září začne druhák a těžko tu budu přidávat pravdielně každej týden. to, že jsem tu teď pořád je proto, že jinak nemám co dělat. no jo, prázdniny, všichni jsme se na ně tak těšili, že ano (ale nepopírám, že jsem s tím klidem spokojená).

taky chci udělat nějakej článek, který bude sám o sobě jenom o mých plánech do budoucna, protože se tak vždycky dobře vypíšu. a hlavně tu pak nebudu spamovat s náhodnými plány v článcích - které by pak mimochodem mohly začít mít víc smyslu - a bude to pěkně na jednom místě.

půjdu teď čumět na nějakej seriál. asi na PLL.

ellie.

heheh, práááázdniny!

28. june 2013 at 23:59 | ellie. |  ellie.
mám toho tolik na srdci, ale dneska vám toho asi už moc popovídat nestihnu. máme pár minutek.

byl tady.
dneska jsme se na sebe lepili jak nikdy a stejně se teď po celým dnu cítím divně.
vím, že to se mnou bylo vždycky takový miluji ho-nemiluji ho-miluji-nemiluji.. ale dneska obzvlášť. ráno jsem se ho nemohla dočkat, v poledne nabažit - a teď? sedím tu a přemýšlím, jestli to, co máme, má vůbec nějaký smysl.

možná taky proto, že mi řekl, že se k němu chche vrátit jeho bývalka (s kterou byl mimochodem poměrně dlouho) a já - i když vlastně nevím, proč by mě zrovna tato informace měla absolutně zbavit těch vřelých citů - se kvůli tomu cítím nějak divně. je to celé nějaké podivné.
ona je boží. je to jedna z nejkrásnějších holek, co znám - a je strašně chytrá - to jen pro vaši informaci.
a já cítím, že by mi ani nevadilo, kdyby se k ní vrátil. jsem to ale divná přítelkyně, že?
když jsem to řekla R., tak mi řekla, ať si vrazím, že jsem tisíckrát krásnější, než jeho bývalá.
já si tím nejsem tolik jistá.
ale je mi to vlastně docela jedno.

hodlám si pořídit webku. někdy o prázdninách. třeba vám sem pak hodím nějaké obrázečky. a hlavně bych chtěla někdy dělat gify. nevím proč, prostě bych chtěla.
mám novou osmičkovou roztahovačku ucha. haha, mamka stále nic neví.. jsem strašná dcera..
píšu si s kamarádem od H.. je to největší borec a poslouchá nejlepší hudbu. on poslouchá Queeny a Nirvanu. já myslela, že takoví lidi už vyhynuli.. myslím, že mám novýho kámoše.

jo a jinak pěkný prázdniny.

ellie.

'den pravdy'.

27. june 2013 at 18:56 | ellie. |  ellie.
čaute.

mám chuť na naše dvouměsíční výročí s H. udělat něco jako 'den pravdy' (hahaha.. no), kdy si můžeme navzájem položit jakoukoli jednu otázku - a upřímně si na ni taky odpovědět. tolik by mě toho o něm zajímalo. prostě si nemůžu pomoct.

jsem strašně šťastná, že je toto vztah, kde se neřeší minulost, ale hlavně přítomnost. vždyť to jsem vždycky chtěla, ne? ale přesto mi stále vrtá hlavou jeho bývalá. možná je to proto, že jsem se prohrabala celým jejím blogem a znám na ni tolik tajemství, že už mám pocit, jako by to byla moje dávná kámoška.
jsem moc zvědavá, budu brzo stará.

zajímá mě, jestli spolu spali. já vím, jsem divná, ale zajímá mě to.
zajímá mě, kdo je ta 'mrcha', kterou jeho býválá pořád zmiňovala na svém blogu.. zajímá mě to. ne proto, že bych žárlila. ona musela být narozdíl ode mě přehnaně žárlivá (asi proto, že ona ho narozdíl ode mě milovala.. aha), protože každý druhý článek, co s ním chodila, byl o 'nějaké couře, s kterou šel ven'.
já jsem nyní jediná, s kterou chodí ven, a podle mě je toto mnohem vřelejší vztah, než tehdy měl.. teda alespoň z jeho strany. já si pořád ještě nejsem jistá tím, co cítím. pořád ještě šíleně váhám. a taky váhám nad tím, jak mu to řeknu, abych mu nezlomila srdce.. nebo tak něco. vím, že by ho zničilo, kdybych se s ním rozešla. já se s ním ale nechci rozejít, já mu chci dát jen najevo, že jeho láska nejspíš není tak vřele opětována.. je mi ze sebe zle. to jsem mu to nemohla říct na prvním rande? se mnou je to v této oblasti jako na kolotoči - jednou vám tu píšu do zpovědi, jak moc ho miluji, a vzápětí přemýšlím, jestli je se mnou vše v pořádku, jestli to není jen ten pitomej chtíč.

vím, že kdyby jsme se rozešli, chyběly by mi ty polibky a to válení v posteli. chyběl by mi ten pocit výjimečnosti, když skončí koncert a on za mnou secupitá z pódia, aby mě mohl políbit. aby všichni mohli čumět, že je můj a že já jsem jeho. chyběl by mi ten jeho klukovský výraz. chyběl by mi můj H... a moc.
stejně (i když vím, že bych ho nikdy nepodvedla) mám pocit, že kdyby se mi naskytla příležitost na 'výhodnější byznys', utekla bych mu. stydím se za sebe. asi bych to neměla řešit, budou prázdniny, věci se ještě semelou. a snad se to nějak vyřeší. a snad co nejdřív.
to, že nežárlím, je asi znamení. mně by prostě snad ani nevadilo, kdyby si našel jinou. nenávidím se za to.

dnešek je strašně divnej a je zima. nepřijde vám? a zejtra vysvědčení. no jéje.

ellie.

jsem to ale vychcaná mrcha.

26. june 2013 at 10:55 | ellie. |  ellie.
takže nevím, jestli jsem to už zmínila, ale tak před dvoumi dny jsem narazila na blog jeho bývalky.
jo, už si vzpomínám.
říkala jsem vám o tumblru, což jsem si myslela, jakej to není zlatej důl.. pamatujete?
tak ok, já jsem našla její blog, tu na blog.cz.
jsem ohromená.
píše si ho už strašně dlouho a já jsem se poctivě probrala všemi články (a že jich není málo) až do srpna 2012. ne, není mi to vůbec divný, stalkovat jeho bývalou holku. sice jsem si párkrát řekla, že takto pokračovat nemůžu, zase mě to strhlo. ten proud jejích myšlenek. ona je totiž v šíleně moc směrech stejná jak já a mě to prostě baví. baví mě strkat nos tam, kam nemám. jsem prostě přirozeně zvědavá. možná ještě trošku zvědavější.
jo a nedokážu si představit, že k nám bude chodit příští rok na školu. zvlášť, když budeme mít nejspíš jednu společnou hodinu.. to by byla jako dost prdel. to, že si to neumím představit neznamená, že jsem proti. brala bych to. miluji trapné situace, život mě to za ty roky naučil.

a ještě něco - miluji a day to remember. a-b-s-o-l-u-t-n-ě! jistěže budou na RfP, a jistěže já tam nepojedu. štve mě to. hafo. jsou perfektní.
ani nevím, co je to za styl.. punkpopcore.. existuje to? heh, myslím, že to přesně jsou.
takže pokud jste pro punkpopcore, který jsem si asi právě teď vymyslela, vygooglete si je, stojí to za to, přísahám.

EDIT: wikipedie říká, že žánry a day to remember jsou: metalcore, pop-punk, post-hardcore, emo-pop (emo-pop?!). táákže jsem to tak trošku tipla. no.. trošičku, heh.

ellie.

Jedna zpověď.

26. june 2013 at 10:36 | ellie. |  10 days challenge.
jestli se tu rozepíšu, tak se tu rozepíšu. nenutím vás to číst. chtěla bych se přiznat s něčím, co nikdo na celém světě neví, protože takové věci jsou v reálném světě skoro tabu. tak snad to aspoň tady můžu vyřvat.

jsem zamilovaná. přišlo to tak najednou. netuším, jestli je to láska, protože nevím, co to láska je. pamatuji si, jaké to je se zamilovat do kluka a nedokázat s ním promluvit, protože je tak neskutečně dokonalý. pamatuji si, jaké to je, když sedí u stejného stolu a mrká na mě svými dlouhými řasami. pamatuji si všechny ty zástavy srdce, ale toto je něco úplně jiného, toto je úplně o něčem jiném.

fakt je, že on se zamiloval do mě. všechno to začalo tak, že byl večer, a já jsem se cítila úžasně. tančili jsme - a když mi dal najednou pusu, usmála jsem se, i když jsem věděla, že jeho lásku neopětuju. byla jsem šťastná, opojená nocí, bylo to nádherné, nechtěla jsem se tomu kouzlu bránit. cítila jsem, že je nám to souzeno.
ráno jsem se probudila a uvědomila jsem si, že toto všechno je lež. nemilovala jsem ho, ale neměla jsem to srdce mu to říct. a za to jsem teď nesmírně šťastná. asi jsem podvědomě stále ještě věděla, jaká by to byla chyba.

celý dnešní odpoledne. váleli jsme se v posteli, pařili na playstationu, koukali na filmy.. smáli jsme se, líbali. celý dnešní odpoledne. měla jsem pocit, že bych už nechtěla být nikde jinde na světě, než v té jedné posteli.
nedávno jsem řekla kamarádce, že ho nemiluji, ale kdyby jsme žili v Indii a naši rodiče se domluvili, že my dva se prostě vezmeme, vydrželo by nám to do smrti, heh. možná i dýl.
ale dneska jsem si jistá. miluji ho. miluji ho!
vím, že není perfektní, ale jeho dotyky a polibky mi dávají takový speciální pocit. nepopsatelný pocit. jsem milována, doopravdy milována. opravdu existuje někdo, kdo si myslí, že jsem krásná. ne pěkná nebo sexy, ale krásná. to slovo je tak nádherné, že tomu pomalu začínám věřit. cokoliv se stane, on tu bude pro mě.

občas mám prostě chuť po něm skočit. a neříkejte, že jsem nadržená, protože nejsem.. fajn, přiznávám, možná trochu. ale mám.. mám na to věk, lidi. vím, že nejsem divná, nejsem jediná holka na světě s roztomilým přítelem. nejradši bych s ním byla v posteli navždy. a teď nemyslím na sex. tady je řeč o jeho blízkosti, o jeho objetí. mohl by povídat, o čem by chtěl. taková věčnost by se mi líbila.

ellie.